Aksaray Konya Yolu Ulaşıma Kapandı

Haber: Armağan ŞEN 

Soğuk hava şartları ve kar yağışı nedeniyle Aksaray’da ulaşıma yönelik Aksaray-Konya karayolu an itibariyle araçların trafiğe çıkması yasaklandı.

Alınan bilgilere göre gece  saatlerinde başlayan yoğun kar yağışı ve lodos birçok olumsuzlukları da beraberinde getirdi. Yollarda görüş açısı 1 metreye kadar düşerken Aksaray-Konya yolu Konya istikametine gidiş olarak trafiğe kapandı.

Alınan bilgilere göre yaşanan yoğun tipi ve kar yağışı olumsuz hava şartları trafiği de etkiledi. Aksaray İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Bölge Trafik, Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Bozcamahmut sonrasında Konya istikametine trafik akışı ilerleyen zaman dilimine kadar tamamen trafiğe kapandı. Özellikle bölgede yaşanan yoğun tipi nedeniyle hiçbir aracın geçişi olmayacak.

İşte Karayollarında Son Durum

Aksaray-Ankara yolu; yol açık. Kar Tipi şeklinde yağıyor. Görüş mesafesi zaman zaman düşüyor.

Aksaray – Nevşehir yolu; yol açık. Kar Tipi şeklinde yağıyor.  Görüş mesafesi zaman zaman düşüyor.

Aksaray – Konya yolu; yol kapandı. Kar Tipi şeklinde yağıyor.  Görüş mesafesi zaman zaman yarım metrenin altına düşüyor.

Aksaray – Adana yolu; yol açık.Kar Tipi şeklinde yağıyor.  Görüş mesafesi zaman zaman düşüyor.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

AFAD Uyarıları Sıraladı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?