Adaylar Gülüyor

Seçimlereson 2 ay kala siyasi arena hızlandı. Kim daha çok seçmenle el sıkışıp gönülalacak, aldıkları gönülün kaçı sandığa yansıyacak.

Her adayınortak noktası esnaf ziyareti yaparak “Hayırlı işler, kolay gelsin, iyi alışverişler” gibi cümleler. Aslında adayların kendilerine söylenmesi gerekensözleri, adaylara esnafa yada alışveriş yapan vatandaşlara söylüyor.

Hepsindeayrı bir gülümseme yer alıyor yüzlerinde. Sırf şirin gözükmek için gülmeliler.Nede olsa aday olmak zor zanaat.

Aday olursunyüzün gülecek. En mutsuz anında bile şartlanacaksın mecburiyetten, içindengelmeyerek güleceksin.

İYİ PartiAdayı Özhan Türemiş ile MHP Adayı Sefer Alkan’ın yüzü son derece gülerken AKParti adayı Evren Dinçer’in zoraki gülümsemeleri ise hemen belli ediyor seçmengözünde.

Gerçinasıl gülsün yüzü AK Parti adayı Evren Dinçer’in?

Vatandaşalışveriş de fiyatları görünce tepkisini dile getiriyor. Vatandaş mevcut AKParti’li Haluk Şahin Yazgı’nın çalışmadığını görünce tokat gibi vuruyorDinçer’in yüzüne.

VatandaşAK Parti’li Belediye’nin mahallesine söz verdiği parkı yapmayınca şaplak gibiindiriyor lafları Evren Dinçer’e.

AKParti’li milletvekili serzenişte bulunan vatandaşa savunması ise bir o kadarderece komik “Hasas Mahallesine asfalt attık” diye övünüyor Milletvekilimiz.

Millet’invekili hanımefendi acaba 3 dönemde neleri yaptınız onu bir açıklasanız. Hastanediyeceksiniz, durumu içler acısı. Neresinden tutsak elimizde kalıyor.

Haaaa….Düşündümdeaklıma geldi. Cezaevi yapılıyor. Aksaray’a Cezaevi’ni layık gördünüz.

Havaalanıuçtu gitti elimizden…

Hadi buseçim kampanyanız Aksaray’a liman getireceğiz olsun…

Okuyucularımıza;

Gazetemizinyayına geçmesinin ardından okuyucularını takdirini kazandığımız kadar tek birkonu da eleştiriliyoruz. “Neden AK Parti haberi yapmıyorsunuz?” diye…

Ajans AHAve Gerçek Haber ekibini programa davet etmeyen bir partinin nasıl haberiniyapacağız inan bizler de çok düşünüyoruz.

AK Partiİl Başkanlığı ve Merkez İlçe Başkanlığı Reklam konusunda bizlere öyle birteklifleri olmadı. Belki de bizlerle reklam konusunda anlaşamayacakları içinbir talepte bulunmadılar. Gerçi herşey karşılıklı. Bizlerde onların ayaklarınagidip reklam istemedik.

Ancak“Yasakçı Zihniyet” haberlerini bile bizlere mail atmaktan çekiniyor olacak ki,haber bile göndermiyorlar.

10 sayıyıaştık gazete olarak. 1 tane AK Parti haberi yayınladık. Bu haberi de diğerbasın kuruluşlarında bulunan emekçi arkadaşlarımızdan aldık…

Değerliokuyucularımız AK Parti haberi elbette okumak istersiniz. Bizlerde elbetteyazmak isteriz. Her siyasi parti haberini yazdığımız gibi. Ama AK Parti Aksarayyönetimi haber konusunda bizlere SANSÜR uygulamazsa tabi…


2019-02-01 12:56:21

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Taraftarın Hakkını Ödeyemezsiniz

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?