Taraftarın Hakkını Ödeyemezsiniz

68 Aksaray Belediye Spor’unbeceriksiz yöneticileri nedeniyle olan takıma, futbolculara ve yaz-kış peşindekoşan taraftara oldu.

Takım zorda kalmasın tribünleridolduralım diyerek, haydi maça diyen fedakâr taraftara…

Takım deplasmanda kalmasın hadigece çıkalım gidelim takımımıza sahip çıkalım diyen şerefli taraftara…

Beceriksiz yönetim takımıyönetemez, aman futbolcuların morali bozulmasın diyerek antrenmana giderekyüreklere ‘Sevda Ateşi’ salan yürekli taraftara…

Beceriksiz yöneticiler, eğergerçekten, çıkarsız sevdiyeseniz 68 Aksaray Belediye Spor’u çıkın bir açıklamayapın, tıpkı basın emekçilerini tehdit edercesine hedef haline getirdiğinizaçıklama gibi ama gerçekçi ve yürekten yapın bu açıklamayı…

“Bizler beceremedik, bu şehrintakımına zarar verdik. Yapamıyoruz ve İstifa ediyoruz” deyin.

Para olmaz takımda, taraftar koşaresnafa ‘Takıma Sahip Çıkalım’ diyerek.

Para olmaz takımda, oyuncularınparası ödenmez, taraftar koşar futbolcuya ‘Sizleri Seviyoruz. Bu şehrin butakıma ihtiyacı var’ diyerek gece gündüz giderler yanlarına.

Para olmaz takımda, sözde spormuhabiri geçinen beceriksiz kalemlere ‘Takım için destek haberi yapın’ diyerek.

Yeter Allah Aşkına yeter!!! Butaraftar daha ne yapsın bu takım için. Maç var dediler, koştular maça.Deplasman var dediler, en sevdiklerine ayıracakları vakti ‘Tek AşkımızAksarayspor’ diyerek koştular deplesmana.

Jop yediler, küfür yediler, darpedildiler. Yazın sıcakta kavruldular, kışın soğukta buz kestiler. Soğukhavalarda atılan bir gol ile ısındılar.

Bir kez olsun sormadınız buyürekli taraftara “siz ne istiyorsunuz?” diye. Gerçi tarafta ne isteyecek ki butakımın başarısından başka.

Sizler gibi para kazanmıyor butaraftar. Tam aksine kaybediyor taraftar. Sevdiklerine ayıracağı vaktikaybediyor, değer verdiklerine olan sevgisini katıyor Aksarayspor’a.

68 Aksaray Gençlik Tribün LideriAhmet Kaya’nın paylaşımı özetliyor aslında herşeyi… İşte o paylaşım; “DışarıdanTaraftara Bakış Açısı

Taraftar denildiğinde takımıdestekleyen itici güç genel anlamda. Ama içerden bakıldığında hiçte öylegörünmüyor. Her kesimin aslında taraftardan bir beklentisi oluyor. Yönetimimenmun edeceksin sahadaki futbolcuyu menmun edeceksin tribüne gelen insanlarımenmun edeceksin yani herkesi menmun edeceksin. Bunun içinde herşeyindenfedakarlık edeceksin. Taraftarın ne durumda olduğu kimsenin hiçte umrundaolmaz. Yapmış olduğu veya dile getirdiği sloganlarla gündemi de taraftarbelirliyor. Bu zamana kadar hiç kimse taraftarın ne istediğini beklentilerinisormadı. Ne zaman ki zorda kalınsa taraftar en büyük destekçi olarak görüldü.Biz her zaman bu takımın destekçisi olduk ama ya bırakıp gittikten sonrafarkedildik yada zorda kalındıktan sonra farkedildik. Bir dönemin daha sonunagelirken yine taraftar en büyük destekçi olarak görülüyor. Keşke daha öncebizlere kulak verilse keşke söz sahibi olabilseydik.

Takımın son duru mu hepimizincanımızı da sıksa bu zor günleride atlatacak güce sahibiz. Bir hafta içerisindeneler olur neler biter göreceğiz. Şunu da belirtelim ki bu takımın bu seneşampiyonluğa ulaşacak. Hiç kimse karamsarlığa kapılmasın. Bu durumda ne yönetimtarafıyız nede futbolcu bizim bir çizgimiz var oda Aksarayspor. Kim neyapıyorsa yapsın bu kötü havayı değiştirsin. 68 Gençlik hiç bir zamanbırakanlardan olmadı zoru görünce kaçanlardan da olmadı. Bizler yönetimlerebağlı değil takıma endeksli bir yaşam kurduk kendimize. Bu yaşantıyı kendimizseçtik pişmanlığımız olmadı hiç bir zaman. #YaşasınAksaraysporMücadelemiz”

Selam olsun yürekli taraftara…

2019-01-31 11:46:25

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

İhanet Çetesinin Listesi – 2

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?