Siyaset Arenası’nın İlk Konuğu Çelen Oldu

Haber: Armağan ŞEN

Kanal 68 Ekranlarında Gazeteci Armağan Şen’in hazırlayıp sunduğu Seçim Arenası programının ilk konuğu MHP Eskil İlçe Belediye Başkan Aday Adayı Recep Çelen oldu. Çelen olası Eskil Belediye Başkanı olması durumunda “Ben değil, Biz Olacağız” diyerek Eskil’i Türkiye’nin tanıyacağı ilçe olacağının altını çizdi.

Yaklaşan yerel seçimler öncesi Kanal68 TV’de yeni yayın hayatına başlayan Siyaset Arenası yerel seçimin nabzını tutarken, programının ilk bölümü yoğun ilgi gördü. Gazeteci Armağan Şen’in sorularını yanıtlayan MHP Eskil İlçe Belediye Başkan Aday Adayı Recep Çelen zaman zaman sosyal medya üzerinden vatandaşların sorularını da içtenlikle yanıt verdi.

 

“Hep Birlikte Yöneteceğiz”

Eğitimden, spora, kültürel faaliyetlerden sağlık sorunlarına kadar birçok alanda projeleri ile geldiğini ifade eden MHP Eskil İlçe Belediye Başkan Aday Adayı Recep Çelen; “Eğitimci ve yöneticilik hayatımda yakaladığım başarıyı Eskil Belediye Başkanı olursam Eskil için çalışacağım ve inanıyorum ki; hep birlikte yöneteceğiz. Gençlerin coşkusu, yaşlıların tecrübesi ile ‘Ben Değil, Biz olacağız’ ve ilçemizi hak ettiği yerlere taşıyacağız. Belediye Başkanı olursam ilk işim bana oy veren yada vermeyen kim olursa olsun herkes eşit olacak. El ele vererek ilçemizi hep birlikte yöneteceğiz” dedi.

 

“Turizm’de Hak Ettiğini Alacak”

Siyaset Arenası programında içtenlikle açıklamalarda bulunan MHP Eskil İlçe Belediye Başkan Aday Adayı Recep Çelen; “Eskil ilçemizin Tuz Gölü’nü turizme kazandıracağız. Diğer belediyelerin çalışmalarını yerinde görerek Eskil ilçemiz için projeler üreteceğiz. Eskil ilçemiz herşeyin en iyisini hak ediyor.

İş alanları oluşturarak hem küçük esnafımızın pahalı kira derdine son vermek için kooperatifler ile alanlar oluştururken, büyük firmaların fabrikalarını Eskil’e getirmek için çalışma ve gayret içerisinde olacağız” ifadesine yer verdi.

 

“Ben Çobanın Oğluyum. Yokluğu Bilirim”

Öğrencilik yıllarında çok zorluklar yaşadığını ve hiçbir zaman pes etmediğini ifade eden MHP Eskil İlçe Belediye Başkan Aday Adayı Recep Çelen; “Yeri geldi aç kaldım, yeri geldi bir kıyafet ile okula gittim. Yokluğu bilirim. Öğrencilerimizin maddi problemi yaşamaması için burs ve barınma sorunlarını çözeceğiz. Okullarımıza ayrı bir önem vereceğim” dedi.

 

“Vefasızlığı Affetmem”

Siyaset Arenası programın yapımcısı Gazeteci Armağan Şen’in ‘Olası Başkan olmanız durumunda parti değişikliği yapar mısınız? Yada seçilemezseniz sonrasında yapılacak ilk seçimde parti değişikliliğine gider misiniz?” sorusuna içtenlikle cevap veren MHP Eskil İlçe Belediye Başkan Aday Adayı Recep Çelen; “Hayatta asla affetmediğim ve tasvip etmediğim davranış Vefasızlıktır. Senin seçim boyunca binlerce partilin sana destek olsun ama sen seçildikten sonra ya da seçilemeyince taraf değiştiremezsin. Bu nedenle 1 kişi de kalsam partimde olacağım. Bende vefasızlık asla yoktur” dedi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Lüks Arabayı Çizen Doktor Kameralara Yakalandı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?