Sigortacılığa Dair Herşey Bu Kanalda

Haber: Armağan ŞEN

İlimizde sigortacılık hizmeti veren Murat Kaygısız Youtube kanalından yaptığı açıklamalarla hem vatandaşlara hem de meslektaşlarına bilgiler veriyor.

İlimizde Hizmet veren Kaygısız YouTube kanalı oluşturarak sigortacılık mesleğine girmek isteyen gençleri genç meslektaşlarını bilgilendirmek ve müşterilere sigortacılık anlamında eksik sigorta oluşmasını önlemek amacıyla bir ilki gerçekleştirdi. Kaygısız yapmış olduğu açıklamada şu ifadelere yer verdi Kaygısız “Özellikle sigortacılık hizmeti alan müşteriler olası bir olasılıkla hemen sigorta şirketini arama gereksimi duyuyorlar. Bizlerde ne kadar her zaman müşterimizin yanında olsak da bazen gece geç saatlerde aradığında bizlere ulaşıp ulaşmama ile karşı karşıya karşıya geliyorlar. Bu durum genelde trafik kazalarında başımıza geliyor. Bizlerde vatandaşlarımızın daha iyi bilgilendirmek adına youtube kanalı açarak vatandaşlarımızı buradan bilgilendirme imkânımız oluyor. Zorunlu trafik sigortası ve kaskoların hangi kazaları karşıladığı ile bilgilendirme videolarımız oldukça fazla tıklanıyor. Birde bizleri genelde sadece zorunlu araç sigortası ve kasko yapılan bir yer olarak biliniyoruz ama bizler yaşamın tam orsasındayız. Bizler her zaman vatandaşlarımızın deprem, Sağlık ve her türlü doğal afetlerinde de yanındayız. Aynı zamanda mesleğimize yeni girmiş sigortacı arkadaşlara da deneyim ve tecrübelerimizi aktarıyoruz” dedi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Gülüm Saatçilik’ ten Bayram Mesajı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?