Haber: Armağan ŞEN

Hangi siyasi parti olursa olsun, ülkemizde ne yazık ki; ‘Bu bizden değildir’ fişlemesi ile ayrımcılık tavan yapıyor. İktidar mensupları muhalefeti kötülerken ya da hizmet çalışmasında ağır işlerken, muhalefette iktidara nispet yaparcasına yerelde kendisine oy vermeyenlere hizmet götürmüyor.

Ne zaman siyasi konuşmalar açılsa ilk başta söylenen cümle alıyor yeri ‘liyakat’. Aksaray’ın sorunlarını korkusuzca dile getiren Aksaray Son Dakika haber merkezinin bugünkü durağı ise Aksaray’ın Yeşiltepe Beldesi oldu.

Geçtiğimiz aylarda mastürbasyon video görüntüleri yayınlanan CHP’li Belediye Başkanı Tahsin Çelik’in Yeşiltepe Beldesinde ‘Yandaşına Hizmet, Muhalefet Seçmene ise eziyeti’ gözler önünde. CHP’li Belediye Başkanı Tahsin Çelik’in Kasaba’ya yaptığı hizmet çalışmasında ayrımcılık yaptığı gözlemlendi. Kasaba içerisindeki yollara döşenmesi için alınan kilitli parketaşlarında eşit şekilde hizmet götürülmediği gözler önüne serilmekte. BELEDİYE MECLİSİ CHP’Lİ ÜYE’NİN EVİNİN YOLU

Başkanın Yolu Taştan Vatandaşın ki Çamurdan

Yeşiltepe Beldesi CHP’li Belediye Başkanı Tahsin Çelik’in hizmet ederken ayrım yaptığı gözler önünde yer alarak objektiflere yansırken, CHP’li Tahsin Çelik’in şahsi evinin önü kilitli parke taşları ile döşenmişken, kendisine oy vermeyen AKP’li seçmenin bulunduğu sokağa ise kilitli parke taş döşenmediği için çamur deryasında.

CHP’li Belediye Başkanı Tahsin Çelik’in Evi’nin Önü

 

Yandaşın Kapısına Kadar Hizmet, AKP’li Seçmen Çamur Batağında

Yeşiltepe Beldesi CHP’li Belediye Başkanı Tahsin Çelik kendisine oy veren CHP’li seçmenin kapısının önüne kadar kilitli parke taşları döşerken, kendisine oy vermeyen AKP’li seçmeni ise adeta çamur bataklığında bıraktığı objektiflere yansıdı.

Kasaba halkına hizmet için gönderilen paralar CHP’li Belediye Başkanı Çelik tarafından Yandaşın kapısına kadar hizmet olarak algılanıyor.

Öte yandan  CHP’li Tahsin Çelik’in, CHP’li Belediye Meclis üyelerinin şahsi evlerinin önüne kadar hatta ve hatta yandaş seçmenin olduğu sokağın sonuna kadar kilitli parke taş döşenirken, kendisine oy vermeyen AKP’li seçmene hizmet yapmayan Çelik, Yaşiltepe’de bulunan Yeşil Cami’ye çıkan İmarda olan yolu ise adeta bataklık halinde bıraktı.

Muhalefet Seçmenin Evinin Yolu

0 0 1 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Aksaray Teşkilatından Genel Başkanlarına Destek

HIZLI YORUM YAP

0 0 1 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?