İhale İlanını Görenler Şaşırdı

ÖZEL Haber: Armağan ŞEN

Aksaray Kasaplar, Besiciler ve Hayvan Alım Satım Esnaf Odası tarafından verilen ihale ilanını görenlerin akıllarında soru işareti kaldı.

Aksaray Kasaplar, Besiciler ve Hayvan Alım Satım Odası tarafından verilen ihale ilanında şu şartlar yer almakta;

Yönetim Kurulu Ve İhale Komisyonu

1-Aksaray ilimiz dahilindeki odamıza kayıtlı kasap esnafının KOÇAŞLAR Entegre Et Entegre tesislerinde kesilen büyükbaş ve küçükbaş hayvanların DERİ, SAKATAT, BAĞIRSAKLARI ihale şartnamesi gereği ayrı ayrı açık arttırma şeklinde ihale edilerek bir yıllığına satılacaktır.

2-İhale 15.12.2021 tarihinde PERŞEMBE günü, saat 140:00 da Minarecik mahallesi, Turizm Caddesi Eras İşhanı Kat: 2 , no:228 deki Aksaray Kasaplar Besiciler ve Hayvan Alım Satım Esnaf Odası Başkanlığı hizmet binasında yapılacaktır.

3-Birinci ihalede satılamayan ürünler 22.12.2021 tarihinde PERŞEMBE günü aynı yer ve saatte tekrar ihale yapılacaktır.

4-İhale ile ilgili ŞARTNAME ve gerekli bilgi her gün mesai saatleri içerisinde oda genel sekreterliğinden temin edilebilir. (Şartname Ücreti 500 TL’dir) İrtibat tel: 21 355 07 SAYIN HALKIMIZA VE İLGİLİLERE İLANEN TEBLİĞ OLUNUR….

 

4 Tane Mezbahane Varken Neden Tek Mezbahanede İşlem Yapılıyor?

Aksaray’da faaliyet gösteren 4 ayrı mezbahane var iken sadece tek mezbahanede ihale çıkması akıllara birçok soru işaretini de getiriyor. Kasaplar derneği tarafından herhangi bir mezbahane nasıl belirleniyor? Kasaplar odası tarafından bu mezbahane işlemleri yapılması için faaliyet gösteren diğer firmalardan iş ve işlemler için herhangi bir teklif alındı mı? Kasaplar odasının tek bir mezbahane ile çalışması aralarında ticaret mi var? gibi birçok sorular ilgililer tarafından yüksek sesle konuşulurken, bu sorulara ise Aksaray Kasaplar, Besiciler ve Hayvan Alım Satım Esnaf Odası tarafından açıklama gelip gelmeyeceği merak edilen en önemli konu olarak dikkatleri üzerinde topluyor.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Koçaş Ve Ekibi Göreve Yalanla Başladı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?