ATSO Seçimleri Öncesi Kırmızı Listede Şok

Özel Haber: Armağan ŞEN

19 Kasım’da gerçekleşecek olan seçimlere geriye sayılı günler kala Ahmet Koçaş’ın başını çektiği Kırmızı Listede seçim olmadan kopmalar başladı. Ahmet Koçaş ile birlikte seçim sürecini götüren Ahmet Kulak bugün aldığı şok karar ile seçimlere 4’üncü renkten katılacağını açıkladı. Kulak’ın Kırmızı listeden ayrılması seçim öncesi Kırmızı Listede ve destekleyenlerinde şok etkisi yarattı.

18 Ekim 2022 tarihinde Aksaray Son Dakika ASD Haber Merkezinden Armağan Şen tarafından yayınlanan “Koçaş Grubu 3’e mi Bölünüyor” başlıklı özel haberde Ahmet Kulak ATSO seçimlerinde aday olacağını yazmıştık. Bu ayrılmayı 1 ay önce okuyucularımızla paylaşarak habercilikte meslektaşlarımıza adeta ders verirken, ASD okuyucuları ise gelişmelerden 1 ay önce haberdar oldu.

Ahmet Koçaş’ın başını çektiği Kırmızı listede yaşanan Ahmet Kulak’ın ayrılışın son dakika gelişmesi birçok oy vereni de düşündürmeye başladı. Ahmet Kulak’ın Kırmızı listeden ayrılarak Turuncu Liste’yi kurması ise oy verecek olan iş adamlarında da şok etkisi yarattı. Kırmızı Listede Ahmet Kulak’ın ayrılması ciddi anlamda güç kaybına neden olurken Kırmızı listeye oy kullanmayı düşünen işadamı ise; “Seçimler öncesi böyle bir ayrılık var ise Kırmızı listede ilerleyen günlerde birçok çatırdamalarda yaşanır. Bizler kararımızı bir daha düşüneceğiz. Bizler ATSO’nun birlik ve beraberlik içerisinde yönetilmesini ortak fikrin ön plana çıkmasını isterdik. Turuncu listeden aday olan Ahmet Kulak’a ve diğer bütün adaylara başarılar dileriz” yorumunda bulundular.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Mavi Listeden Gövde Gösterisi

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?