Mavi Listeden Gövde Gösterisi

Haber: Armağan ŞEN 
19 Kasımda gerçekleşecek olan ATSO seçimleri heyecanına 1 haftadan daha az süre kalırken, Fatih Batı’nın başkanlık adaylığını yüklendiği Mavi liste adaylarını tek tek yayınlayarak gövde gösterisinde bulundu.
19 Kasım seçimlerine gümbür gümbür gelen Fatih Batı’nın başkanlık adaylığını yüklendiği Mavi liste komite adaylarını tanıtım toplantısı büyük ilgi gördü. Sabah kahvaltısında komite adayları tek tek basına tanıtıldı.
Vakit Tamam, Şimdi Aksaray’da Değişim Zamanı sloganı ile yola çıkan Mavi listenin adayı Fatih Batı yaptığı açıklamada; “Aksaraylı ruhuyla, ortak akılla şehrimizin geleceğine yön vermek için şimdi harekete geçme zamanı. Birlik ve beraberlik içinde şehrimize hizmet etmek için Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası başkanlığına adayım. Aksaray’ın her anlamda sınırlarını aşması, ulusal ve uluslararası her arenada var olması İçin çıktığımız bu yolda sizlerin de desteğiyle başarılı olacağız.Şimdi Birlik Zamanı” dedi.
Biz Hazırız sloganı ile kolları sıvayan Mavi Liste adayı Fatih Batı projelerinin başında ise; Toptancılar Sitesi, Mobilyacılar Sitesi, Tekstil Kent, Tır, Kamyoni Traktör Galerisi, Tarih Turizmi ve Fuar Alanlarının olacağına dikkat çekti.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

MK Hoparlör Türkiye’de Ödüle Layık Görüldü

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?