MK Hoparlör Türkiye’de Ödüle Layık Görüldü

Haber: Armağan ŞEN

M&K Hoparlör ile Aselsan işbirliği kapsamında Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank tarafından ödüllendirildi.

Aksaray’ın öz firması olan M&K Hoparlör ile Aselsan işbirliği kapsamında yapılan proje ödüle layık görüldü. Dünyada 8 ortadoğu ve Türkiye’de tek olan proje kapsamında M&K Hoparlör Sanayi Limited Şirketi Yönetim kurulu Başkanı Mehmet Evlen ödülü Sanayi ve teknoloji bakanı Mustafa Varank’tan aldı.

M&K Hoparlör Sanayi Limited Şirketi Yönetim kurulu Başkanı Mehmet Evlen yaptığı açıklamada; “M&K Hoparlör ile Aselsan işbirliği kapsamında bizi ödüle layık gören Sanayi ve teknoloji bakanımız syn Mustafa Varank beye ve Aselsan yönetim kurulu başkanı Haluk Görgün beye ve KOSGEP genel müdürü Hasan Basri Kurt beye bu anlamlı ödüllerinden ötürü teşekkür ederiz. Dünyada 8 Türkiye’de ilk ve yerli hoparlör üretimi içerik MK hoparlör aselsan iş birliği ile imzalar atıldı. Silah sanayinde ilke imza attığımızdan haklı gururumuzu yaşıyoruz” ifadesine yer verdi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Koçaş Grubu 3’e mi Bölünüyor

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?