Koçaş Ve Ekibi Göreve Yalanla Başladı

19 Kasım’da gerçekleşen ve kıyasıya mücadele nedeniyle sonucu merakla günlerce beklen Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlık seçiminin tamamlanmasının ardından 4 oy ile seçilen yeni başkan Ahmet Koçaş ve ekibi Pazartesi günü ATSO binasında yaptıkları şaşaalı törenle başkanlığına resmen başladı.

ATSO Başkanı Ahmet Koçaş yaptığı konuşma ile birçok kesimin tepkilerini üzerine çekerken, STK Başkanlarına karşı söylediği sözler ise aylardır unutulmayacak gibi…

Görüntü Devir Teslim Töreni Değil

ATSO Başkanı Koçaş yaptığı konuşmada, sinevizyon gösterisi ile bir önceki başkan Cüneyt Göktaş’a devir teslim görüntüsü yayınlattı. Koçaş’ın konuşması sırasında arkasında dev ekranda yayınlanan görüntüde davetlilere bir önceki başkana görevi devir teslim yaptığını iddia eden görüntünün ise Devir Teslim Tören Görüntüsünün olmadığı ve o görüntünün Koçaş ile Göktaş arasında gerçekleşen Kura görüntüsü olduğu Aksaray Son Dakika ASD haber merkezi tarafından alınan bilgiler arasında yer aldı.

Türkiye’nin Hiçbir Yerinde Olmadı

ATSO başkanlık seçiminde başkanın değişmesinde daha ilk günden göz boyama yapan Ahmet Koçaş ve ekibi show yapmada bir ilke de imza attı.  Türkiye’de hiçbir Ticaret ve Sanayi Odasında Devir Teslim töreni altında bir tören olmadığı öğrenilirken, Koçaş ve ekibi adeta zafer sarhoşluğu yaşarcasına hoyratça paralar harcayarak adına Devir Teslim Töreni dedikleri gösterişten uzak durmadı.

Göktaş’ı Davet Ettiniz mi?

Şaşaalı görüntülerin yer aldığı, adeta zafer sarhoşluğu yaşayan Ahmet Koçaş ve ekibinin yaptığı başkanlık seçimi sonrasındaki görüntüler şimdiden yıllardır konuşulacak gibi görünsede o programda yayınlanan Kura Çekimi görüntüsünü Devir Teslim Töreni diyerek davetlilere yalanla anlatılırken Aksaray Son Dakika ASD haber merkezi yeni bilgilere de ulaştı. Bir önceki ATSO Başkanı Cüneyt Göktaş’ın, yeni başkan Ahmet Koçaş ve ya ekibinden herhangi birinin programa Göktaş’ı davet etmediği ortaya çıktı.

Ahmet Koçaş ve ekibi tarafından programa davet edilmeyen Göktaş ise Koçaş tarafından programa katılmadığını belirterek “biz bu şekilde teslim etmemiştik” diyerek programda 2’inci yalanı da ortaya çıktı.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

ATSO Seçimlerinde Sürpriz Sonuçlar Çıktı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?