Dinçer’e Ve Yandaşlarına Kaymak Lazım

Yerel seçim tarihleri yaklaştıkça Aksaray’ın AKP’li Belediye Başkanı Evren Dinçer eline aldığı uzun ince oklava bile haber olmaya başladı yandaş basının kaleminden. Oklavayı boşver de ekmeği pişirmek için kullanılan ucu sivri zamanla siyah olan çubuğun adını da öğrendin mi pişirgeç olduğunu?

Sayın Dinçer bırak eline aldığın oklavayı da şu babana ait olan ve yıkılan binanın yapımı nasıl yola kadar taşıyor onu anlat bizlere?
Mesela o inşaatın yapımında trafiğin zaman zaman felç olmasına nasıl bir çözüm bulacaksın onları da anlat bizlere?

 

Birde, babanın da hissesi olduğu o inşaat hakkında dedikodu dönüyor Evren bey cevaplamak istersen yapacağın açıklamayı da yayınlarız.

Şöyle ki; o inşaatta kat artırımına gidildiği çok konuşuluyor… Bunu da en iyi siz bilirsiniz başkan bey. Hem babanın hissesi var hem belediye başkanısın. Vereceğin cevap ballı börek gibi tam tarifli olur…

Bilim Festivali diyerek 2 gün yaptığın harcamalar ne kadar? Onları da anlat bize.

Yandaş basına ödemelerini yapmaya devam ediyor musun? Onları unutma, anlat bize.

 

Ne o; partin seni aday göstermeyeceği iddiası kulaklarını çok mu ağrıtıyor da yandaş basın içerisinde bazıları sadece ama sadece belediye haberi yaparak Evren Dinçer şöyle, Dinçer Başkan böyle etten püften haberler ile sayfalarını dolduruyor.

Hadi söyle aramızda kalacak zam mı yaptın yoksa yandaş basına? Yada zam mı istiyor yandaş basının?

Ne yaparsan yap Evren Dinçer yandaş basının da kurtaramayacak seni… Partin aday göstermeyecek seni…

 

Çalıştınız yada çalışmaya çalıştınız… Afganlı Vatansızları çalıştırdınız, sonra da kılıf uydurmaya çalıştınız…

Yandaş basına reklam adı altında paralar ödediniz, emekçileri kendi egonuza yenik düşerek işten çıkardınız.

 

4,5 yılın bitti artık senden Aksaray’ın kurtulması için geri sayım başladı. Partinin kurtulayı sonrasında #GittiGidiyor ile başlayacak isminin başı.

 

Aksaray Belediyesi kurumsal İnternet sitesi bir kız çocuğunun oyuncağı olarak (Seni Gece gündüz yazan, öven yandaş basının iddiası bu) bir gecede hacklendi. Bugün kurumsal bir sitenin hacklenmesi için bir SİBER Güvenlik oluşturamayan, ama konu babanın hissesinin olduğu inşaatta yola çıkacak kadar yaptığın çalışmalar seni bir daha belediye başkan adayı gösterir mi partin? Adama demezler mi “Sen önce belediyenin kurumsal sitesine sahip çık” diye…

 

Dinçer’e Ve Yandaş Basına Kaymak Lazım…

4,5 yıl çok çalıştın Evren Dinçer ve yandaş basın, haliyle çok da yoruldunuz. Pandemi de BECERİKSİZ yönetiminizin sonuçları hafızalardaki yerini koruyor.

Çocuk İstismar suçundan 3 yıl 4 ay hapis cezasına mahkum edilen Hasan Bölükbaş’ın itfaiye WhatsApp grubunda hâlâ bulunması tepkilere rağmen çıkarmamanız size pahalıya dönecek.

Afganlı Vatansızları levhasız bir yemekhane de çalıştırmanız tepkiler sonrası geri adım atmanda unutulmadı rahat ol.

 

Mahalle yanarken saç taraman; ekonomik şu dar boğazda festival gibi eğlence programlarına düşkünlüğün konuşuluyor. Çünkü Belediye işçisine, Belediye de eski işçi bir babanın oğlu olmana rağmen yeterli zam yapmaman işçilerin sabrını taşırıyor.

4,5 yıl görevde çok yorulmuşundur, son düzlüğe girerken Evren Dinçer sana kaymak lazım. Ne de olsa Aksaray için çalışman lazım güçten düşmemen gerek.

Afyon, kaymakları ile meşhur ilimizdir. Çok çalıştın Evren Dinçer Ballı, muzlu, taze taze kaymak lazım size. Son düzlükte enerji verir kaymak.

Kendine getirirken kaymak, yandaş basını da unutma. Onlara ballı, muzluya gerek yok. Sade kaymak olsa yeter.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Dinçer’le Aynı Düşünüyorum

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?