Yandaşa Kıyak mı Milli Eğitim Müdürlüğü Koltuğu

ÖzelHaber: Armağan ŞEN

Öztürk Kardeşlerin vatandaşları mağdur etmediği gibi yandaş olarak bulundukları AKP’de ise kız kardeşlerini siyasi nüfuslarını kullanarak İlçe Milli Eğitim Müdürü mü yaptılar?

 

23,24,25,26 ve 27. Dönem AKP Aksaray Milletvekilliği yapan İlknur İnceöz ile son yıllarda yakın temasta bulunan işadamı Alparslan Öztürk arasında milletvekili seçimlerinin ardından kara kedi girdi. AKP Aksaray Milletvekilliğini 5 dönem yapan İlknur İnceöz ile yakın temasta bulunan işadamı Alparslan Öztürk arasına giren kara kedi kamuoyuna bomba gibi düştü. İkili arasında yaşanan gerginlik birçok dedikoduları da birbirine getirirken en çok konuşulan iddia ise “Milletvekiliği bitti, ortaklık suya düştü. Kısaca şapka düştü kel göründü” yorumları yapılıyor.

 

Milletvekili danışmanı olarak başladığı kariyerinde kısa sürede milyon liralık yatırımları ile dikkat çeken 23,24,25,26 ve 27. Dönem milletvekili İlknur inceöz’ün danışmanı Alparslan Öztürk’ün hakkında birçok iddialar kamuoyunda yüksek sesle konuşulmaya başlandı.

 

AK Partili milletvekili İlknur inceöz’ün danışmanı iken sıkça arazi ihalesi ve devlet arazilerini oldu bittiye getirip almak için uğraşan ama muhalefetin sert çıkışı ile istedikleri arazileri Organize Sanayi başta olmak üzere alamayan Öztürk, milletvekili adayı olmayan İlknur inceöz ile arasının açıldığı konuşuluyor.

 

Kız Kardeşe Müdürlük Koltuğu

İşadamı Alparslan Öztürk’ün öğretmen olan kız kardeşi Neslihan İçli’nin Sultanhanı İlçe Milli Eğitim Müdürü olması ise kamuoyunda “Yandaşa Koltuk Kıyağı” olarak yüksek sesle söylenmeye başlanıyor.

2021 yılında Sultahanı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koltuğuna getirtilen Neslihan İçli’nin Milli Eğitim Müdürü olmak için şartları yerine getirip getirmediği soru işaretleri ile doldurdu.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Aynı Okulda Şok İddia 20’ye Yakın Öğrenci Gönderildi

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?