a

Vali Aydoğdu Açıkladı Müfettişler Soruşturmayı Tamamladı

2020 yılının Ağustos ayında Gençlik Spor İl Müdürlüğünde yaşanan olayları Aksaray Son Dakika Haber Merkezinden Armağan Şen’in imzası ile yapılan haber sonrasında Aksaray Valiliği, Gençlik Spor Bakanlığından müfettiş istenerek soruşturma başlatılmıştı.

""

Aksaray Son Dakika Haber Merkezi İmtiyaz Sahibi Gazeteci Şen tarafından 45 gündür yapılan araştırmalar neticesinde elde edilen belgeler ve bilgiler ışığında yayınladığımız haber sonrasında Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu’nun talimatları sonucunda Gençlik ve Spor Aksaray İl Müdürlüğü hakkında soruşturma açıldığını Gençlik ve Spor Aksaray İl Müdürlüğünün sosyal medya hesabından yayınlanmıştı.

İlk olarak yayınladığımız " Hayırdır Beyler Babanızın Evi mi " başlıklı Varan 1 haberimizden hemen sonra " Tesis Amiri Kim Çıktı " başlıklı Varan 2," Hamile Çalışana Mobbing İddiası " başlıklı Varan 3, " Doğrudan Temin İle Yüzbinlerce Lira Kazanç Sağlandı " başlıklı Varan 4, " Üvey Abiye İhale Dopingli Kardeşe İş Akrabaya Destek " başlıklı Varan 5, "Kardeşe Gıda Akrabaya Boya Kardeşe Temin " başlıklı Varan 6, " Devlet Malını Çaldığını İtiraf Etti " başlıklı Varan 7, " Kendilerine Görev Yazarak On Binlerce Lira Aldılar " başlıklı Varan 8, " Müsabakalarda Çocuklarımız Kimlere Emanet " başlıklı Varan 9 ve " Devlet Dairesinden Dosya mı Yok Ettiler " başlıklı Varan 10 haberlerimizin ardından Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu’nun talimatları sonrasında soruşturma başlatıldığı duyurulmuştu.

""

Vali Aydoğdu;“Soruşturma Tamamlandı”

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlama programında basın emekçileri ile bir araya gelen Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu’ya Gazeteci Şen,soruşturmanın akıbetini sorması üzerine; Vali Aydoğdu; “Gençlik Spor Bakanlığından istemiş olduğumuz müfettişler konuyla ilgili çalışmalarını tamamladı. Uzun süren bir soruşturma sonucunda ilimizden ayrıldılar. Konuyla ilgili olarak raporu bakanlığa sunacaklar. Bakanlıkta bizlere bilgi verdiğinde bunu kamuoyu ile paylaşacağız” ifadesine yer verdi. Haber:  Armağan ŞEN – AKSARAY SON DAKİKA

2021-01-15 14:42:19

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Aksaray’ın Başarılı Takımına Ceza mı Veriliyor?

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi