Özkan Kendine Gel 5 Kat Zam Nedir

Özel Haber: Armağan ŞEN

Aksaray Serbest Muhasebe ve Mali Müşavirler Odası başkanı Abdurrahman Özkan yönetimi tarafından Faaliyet Belgesi’ne 1 yılda 5 katı zam yapılması muhasebecilerin tepkisine neden oldu.

ilimizde Serbest Muhasebe ve Mali Müşavir olarak görev yapan Harun Özkişi dün Serbest Muhasebe ve Mali Müşavirler Odasında işlem yapmak ve faaliyet belgesi almak istedi. 2022 yılında 50 Lira olan Faaliyet Belgesi’nin 250 lira olmasına şaşıran Özkişi 5 kat artan fiyatın nasıl belirlendiğini ve bununla ilgili yönetim kararını görmesi üzerine öyle bir cevap aldı ki; Aksaray Serbest Muhasebe ve Mali Müşavirler Odası kurumsallığından uzak görüntü yansıdı.

 

Serbest Muhasebe ve Mali Müşavir Harun Özkişi duruma tepki göstererek sosyal medya hesabından şu açıklamada bulundu; “Geçen sene 50 TL olan  faaliyet belgesi bu sene artan maliyetlerden dolayı 250 TL’ye çıktığını söylediler . Oda yönetimi karar almış. Kararı gösterin dedim, öyle her önüne gelene karar gösteremeyiz dediler, mail attık mailde görürsünüz dediler. Ben her önüne gelen birisi miyim? Yoksa Mali Müşavir miyim? Kararı size bırakıyorum”

 

Not: Haberimizin ilk halinde sehven ATSO’dan bahsedilmiş olup, bilgi yanlışlığından haberimizin ilk halinde ATSO’dan, Ahmet Koçaş’tan ve haberimizde yaşanan bilgi yanlışlığından okuyucularımızdan Özür Dileriz.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Doğan Ceylan’dan Miraç Kandili Mesajı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?