Özellikle Geceleri An Be An Görevdeyiz

Haber: Armağan ŞEN 

Aksaray Son Dakika Haber Merkezi 7/24 Haberlerine Devam Edecek…

Aksaray Valiliği tarafından oluşturulan kriz masası neticesinde, başta polis, jandarma, 112, AFAD, İl Özel İdare olmak üzere tüm birimler teyakkuz halinde iken, bizlerde Aksaray Son Dakika haber merkezi olarak haber masasında 7/24 ve özellikle geceleri yollar ve Aksaray’da son durum hakkında bilgilendirme haberleri geçeceğiz.

Deyim yerindeyse 5 gün boyunca teyakkuzda olan Aksaray için Aksaray Son Dakika haber merkezimizde yaşanan olayları, yollardaki son durumu sürücüleri bilgilendirmek için 7/24 daha duyarlı olacak. Bu zorlu 5 gün için gözünüz haber merkezimizde olsun.

Hangi yol kapalı? Hangi yol açık? Hangi yollarda çalışma var? Bu ve daha birçok bilgilendirme haberleri an be an geçiş sağlanacak. Haber Merkezimiz tarafından hazırlanan haberlerimiz ile 7/24 sizleri bilgilendireceğiz.

Yol Durumlarını 7/24 Öğrenilecek Telefon Numaraları

Ayrıca vatandaşlarımızın olası yolda mahsur kalma ya da yol hakkında bilgi almak için 112 acil çağrı merkezlerinin yanısıra

0 (382) 216 01 51 afet ve acil durum yönetim merkezinin telefon numarasından da bilgi alabilecekleri konusunda yetkililer bilgilendirme yaptılar.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Emniyet ve Jandarma Ekipleri Teyakkuza Geçti

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?