Koltuk Ayırdı Tekrar Koltuk mu Birleştirdi

Özel Haber: Armağan ŞEN

19 Kasım’da gerçekleşecek olan Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası başkanlık seçimi için gün geçtikçe heyecan artarken, adaylar oy peşinde devam ediyor.

ATSO seçimleri öncesinde mevcut başkan Cüneyt Göktaş, eski başkan Ahmet Koçaş ve işadamı Fatih Batı adaylıklarını açıkladı. Göktaş Beyaz liste, Koçaş kırmızı liste, Batı ise mavi liste ile seçime girecek.

İki önceki seçimde birlikte hareket eden Ahmet Koçaş ile Fatih Tekin seçim sonucunda kazanan taraf olurken, Koçaş ATSO başkanlığına, Tekin ise ATSO Meclis başkanlığına oturdu. Bu seçimden sonra şuanki ATSO başkanı Göktaş’ın seçildiği seçimde ise koltuk derdine düşen Koçaş ve Tekin birbirlerini karşı oldular. Seçim sonunda ise 2 tarafta kaybederek Cüneyt Göktaş listeden başkan olarak çıktı.

Bir önceki seçimde koltuk için birbirlerine kılıç çeken Ahmet Koçaş ve Fatih Tekin 19 Kasım’da gerçekleşecek olan Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası başkanlık seçimi için yeniden koltuk için birleştiler.

ATSO seçimlerinde oy kullanacak üyeler ise; “Koltuk için ayrılan, koltuk için yeniden birleşenlere sandıkta cevap vereceğiz. ATSO koltuğu kimsenin babasının malı değil. Herkes başkanlık yapar ve biter. Orası kimseye tapulu malı ve tek elinde değil” diyerek tepkilerini dile getirdiler.

Görünen o ki koltuk için birbirlerine kılıç çeken Ahmet Koçaş ve Fatih Tekin ikilisi seçim süresince  birçok yerden tepki ile karşılaşacak…

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Batı ATSO Başkan Adaylığını Resmen Açıkladı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?