Kendimi Ve Evi Yakacağım Sebebi Karım ve Kaynanam

ÖzelHaber: Armağan ŞEN

Akşam saatlerinden gece saatlerine kadar eşi ile tartışan adam evini ve kendisini yakmak istedi. Apartman sakinleri adamı linç etmek isteyince Gece Bekçileri biber gazı kullanmak zorunda kaldı.

 

Aksaray’da gecenin en sıcak haberi Aratol İstiklal Mahallesinde meydana geldi. İddialara göre bir sitede oturan C. isimli adam akşam saatlerinde bilinmeyen bir nedenden dolayı eşi K. İsimli kadın ile tartışmaya başladı. Tartışma gece 00:30’a kadar devam etti. Tartışma sonrasında eşi ile tartışan K. İsimli kadın çocuğunu da alarak evden gitmesinin ardından sinir krizi geçiren C. isimli adam ise evini ve kendisini yakmak istedi.

 

“Evimi Ve Kendimi Yakacağım. Sebebi Karım ve Kaynanam”

Eşinin çocuğu ile evden ayrılmasını hazmedemeyen ve sinir krizi geçiren C. isimli adam evinin balkonuna çıkarak “Evimi Ve kendimi yakacağım. Sebebi karım ve kaynanam” dedikten sonra evini ateşe vermek istedi. Komşuların ihbarı ile olay yerine kısa sürede itfaiye, gece bekçileri ve polis ulaştı.

Olay yerine gelen itfaiye ekipleri ve gece bekçileri merdiven yardımı ile eve girmeye çalıştı. İtfaiye aracının merdiveni ile eve giren itfaiye ekipleri yangına müdahalede bulunurken, bekçiler ise adamı sakinleştirmeye çalıştı. Olay sonrasında C. isimli adam dışarı çıkarılmak istenirken, apartman sakinleri tarafından linç girişimine maruz kalması nedeniyle gece bekçileri öfkeli kalabalığı dağıtmak için biber gazı kullandı.

 

C. İsimli adam gece bekçileri ve polis ekiplerince olay yerinden uzaklaştırılırken, linç girişimine maruz kalan adamın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken, olayla ilgili tahkikat devam ediyor.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Ölen Borçlusunun Mezarından Parasını İstedi

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?