Bu Nasıl Baba Pes Dedirten Fotoğraf

ÖzelHaber: Armağan ŞEN

Bir şahıs kendisine ait olan pompalı tüfeği sarjörü takılı şekilde 4 yaşındaki kızının eline vererek bir de bunu marifet gibi fotoğraf çekerek sosyal medyada paylaşması, görenlerin tepkisine neden oldu.

 

Olay; geçtiğimiz aylarda Ankara’da meydana geldi. Alınan bilgilere göre Hazine ve Maliye Bakanlığında güvenlik görevlisi olarak çalışan Dursun Ö. isimli şahıs kendisine ait olduğu iddia edilen pompalı tüfeğini sarjörü takılı şekilde 4 yaşındaki kızı Z.B.Ö.’nün eline verdi. Tüfeğin sarjöründe mermi olup olmadığı bilinmezken, 4 yaşındaki kız çocuğunun eline pompalı tüfek veren Dursun Ö. isimli şahıs birde kız çocuğunun fotoğrafını çekerek sosyal medyasında “Hayırlı Olsun Kızım” notuyla paylaşım yaptı.

 

Birçok vatandaş fotoğrafa tepki gösteririken, fotoğrafın ise Dursun Ö.’nün evinde çekildiği iddialar arasında yer alıyor. Öte yandan 4 yaşındaki çocuğun eline tüfek vererek fotoğraf çeken ve daha sonra  “Hayırlı Olsun Kızım” notuyla paylaşım yapan Hazine ve Maliye Bakanlığında güvenlik görevlisi olarak çalışan Dursun Ö. hakkında işlem yapılıp yapılmayacağı ise merak konusu olurken, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ise bu duruma el konması bekleniyor.

 

Kısa Sürede Fotoğrafı Kaldırdı!!!

Kız çocuğunun eline sarjörlü halde pompalı tüfek vererek fotoğrafını çeken, daha sonra WhatsApp sosyal medya hesabında paylaşan Hazine ve Maliye Bakanlığında güvenlik görevlisi olarak çalışan Dursun Ö., öyle düşünülüyor ki; gelen tepkiler nedeniyle fotoğrafı kısa sürede kaldırdı.

 

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Aksaray’da Yaşanan Fırtına Olaylarıda Peşpeşe Getirdi

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?