İlkokul Öğrencisini Taciz Eden Servis Sürücüsü Ceza Aldı

Özel Haber: Armağan ŞEN

10 Mart 2022 tarihinde Aksaray’da bir okul servis taşımacılığını yapan gözü dönmüş sapık ilkokul öğrencisini istismar etmişti. 11 Mart günü sadece Aksaray Son Dakika (ASD) Haber Merkezinden Armağan Şen tarafından yayınlanan “Aksaray’da Servis Sürücüsü Öğrenciyi Taciz Etti” başlıklı haberimizde yayınladığımız olay sonrasında tutuklu yargılanan şahıs, mahkemece süren davalar sonucunda cezaya çarptırıldı.

Olay 10 Mart 2022 tarihinde Aksaray Merkez Eskil ilçesinde meydana gelmişti. Alınan bilgilere göre Eskil ilçe merkezinde okul taşımacılığı yapan ve aynı zamanda Sırmalı Servis taşımacılık firmasının sahibi olduğu öğrenilen 55 yaşındaki Münür Sırmalı isimli gözü dönmüş haysiyetsiz şahıs ilkokul öğrencisine istismarda bulundu. Mağdur çocuğun durumu ailesine bildirmesi üzerine aile şahıs hakkında şikayetçi oldu. Eskil İlçe Emniyet Amirliği ekiplerince Münür Sırmalı isimli karaktersiz şahıs gözaltına alındı. İlçe Emniyet amirliğinde ifadesi alınan şahıs adliyeye sevk edildi. Münür Sırmalı çıkarıldığı mahkemece tutuklu yargılanmak üzere cezaevine gönderilmişti.

Mahkeme Kesin Cezasını Verdi

10 Mart tarihinde tutuklu yargılanmak üzere cezaevine gönderilen Münür Sırmalı isimli haysiyetsiz şahıs 22 Haziran 2022 tarihinde ilk mahkemeye çıktı. Mahkeme heyeti tarafından karaktersiz Çocuk İstismarcısı Münür Sırmalı isimli şahıs mahkeme heyeti tarafından Çocuğa Cinsel İstismar suçundan 5 yıl hapis cezasına, Çocuk İstismarcısı Sırmalı’nın servis sürücüsü olması nedeniyle suçunda %50 artırım uygulanarak 7 yıl 6 ay hapsine, daha önceden sabıkasın bulunmaması nedeniyle 1/6 oranında cezasında indirim uygulanarak 6 Yıl 3 Ay Hapis Cezasına çarptırılarak yeniden cezaevine gönderildi.

Daha Öncede Hakkında Şikayet Olmuş

Aksaray Son Dakika (ASD) Haber Merkezinden Armağan Şen‘in yaptığı araştırmalar sonucunda Çocuk İstismarcısı Haysiyetsiz şahıs Münür Sırmalı’nın 2021 yılında bir öğrenciye istismar iddiası ile hakkında şikeyetçi olunmasına rağmen yapılan işlemler sonrasında serbest kaldığı öğrenildi. Öte yandan Sırmalı Seyahat okul taşımacılığı firmasına ait bir başka sürücünün de Mart ayı içerisinde bir öğrenciye istismarda bulunduğu iddia edilerek şikeytçi olunduğu fakat şahsın yapılan soruşturma sonucunda serbest kaldığı öğrenildi.

ASD Haber Merkezi Ne Yazık ki Yine Haklı Çıktı

ASD Haber Merkezi tarafından yapılan açıklamada ise şu sözlere yer verildi; “Aksaray’da meydana gelen olayların tüm çıplaklığını kamuoyu ile paylaşan Aksaray Son Dakika (ASD) Haber merkezinden Armağan Şen’in yine yaptığı haber doğru çıkarken, 11 Mart tarihinde yayınladığımız “Aksaray’da Servis Sürücüsü Öğrenciyi Taciz Etti” başlıklı haberimiz sonrasında birçok taciz ve sözde kalan tehdit telefonlarına maruz kalmıştık. Onlarca taciz, tehdit ve ‘Yalan Haber’ ithamına rağmen bildiğimiz doğrulardan asla vazgeçmedik. Gönül ister ki; keşke bu haberde bir çocuğumuz bu durumla karşılaşmasaydı da bizlerde böyle haberler yapmasaydık. Ama bir olay meydana geliyorsa ASD Haber merkezi bu olayı gün yüzüne çıkarmak ve kamuoyu ile paylaşmak için ant içmiştir.”

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Aksaray’da Düğün Dönüşü Feci Kaza 1 Ölü 4 Yaralı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?