Özel Haber: Armağan ŞEN

19 Kasım ATSO seçimleri öncesinde Melek Edis Moderatörlüğünde TERS KÖŞE programında gazeteciler Armağan Şen ve Yaşar Sarıkaya’nın sorularını yanıtlayan ATSO Başkanı ve seçimlerde Beyaz Liste’den aday olan Cüneyt Göktaş; “Bizler bu işleri yaptık ki, bu kataloğu bastırabildik. Bizden önceki başkan bu katoloğun 1 sayfa icraat yaptırdıysa ben adaylıktan çekileceğim” dedi.

Geçtiğimiz Pazartesi günü sosyal medyada yayınlanan Melek Edis Moderatörlüğünde TERS KÖŞE programında gazeteciler Armağan Şen ve Yaşar Sarıkaya’nın sorularını canlı yayında yanıtlayan ATSO Başkanı ve seçimlerde Beyaz Liste’den aday olan Cüneyt Göktaş isim vermeden Kırmızı liste adayı Ahmet Koçaş’ı eleştirerek şu ifadelere yer verdi; “Rakiplerimizden bir tanesi ve benden önce başkanlık yapan arkadaşın döneminde ATSO olarak yapılan bir yenilik varsa, açılmış olan yeni bir birim varsa, üyeye hizmet olarak yeni bir iş varsa açıklasınlar. Ben o dönem meclis üyeliği yaptım. Kesinlikle üyelerimize hizmet olarak açılan yeni bir birim ve yeni bir iş görmedim. Mesleki Yeterlilik birimini o dönemde dile getirmeme rağmen ATSO olarak yapılmadığı için ben Müteahitler odasında yaptım. ATSO başkanı seçildikten sonra öğrendim ki; TOBB tarafından özellikle bu işle ilgilenen bir şirketi bile varmış. Şirketi olduğu halde bu iş nasıl yapılamaz. Gerçekten geçmiş dönemde yapılan bir iş varsa açıklasınlar.

“Eğer İspatlayın Adaylıktan Çekileceğim”

Ben görevde olduğum sürece yaptığımız işleri bir katalog haline getirdim. Ancak arkadaşlar eleştiriyormuş. Ben bu işleri yaptım ki; bu kataloğu bastırabildim. Eğer sizde 4.5 yıl görev yaptığınız sürede bu katoloğun bir tek sayfasına ben başkan olduğumda bu işler yapılmıyordu, Aksaray’a hizmet için bir sayfasını bastırsın ben adaylıktan çekileceğim. Ama yaptığınız yok işte. Ben bu kadar iddialı konuşuyorum. ATSO 1924 yılında kuruldu ve 94 yıl oldu. Ben 94 yıllık ATSO’da yapılan hizmetler, birimler ile benim 4 yıllık çalışmamı kıyaslasınlar. Benim dönemimde yapılan hizmetler kadar hiçbir hizmet yok. Ben bu kadar iddialı konuşuyoru geçmiş dönemin 90 yılı ile benim görev yaptığım 4 yıl kıyaslansın” dedi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

ATSO Seçimleri Öncesi Kırmızı Listede Şok

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?