Çocuklarımızı Kimlere Emanet Ediyorsunuz

Özel Haber: Armağan ŞEN

19 Temmuz tarihinde Aksaray’ın Eskil ilçesinde Narkotik ekipleri tarafından düzenlenen Şafak Operasyonunda 5 kişi gözaltına alınırken, ifadelerin ardından 3 kişi tutuklanmıştı.

Alınan bilgilere göre Aksaray İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Narkotik Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından şafak operasyonu düzenlenmiş ve düzenlenen operasyonda Adil Altan, eşi S.A., dost hayatı yaşadığı ve ismi alınamayan bir kadın, annesi Ş. A., babası M.A. gözatına alınmıştı.

Emniyet ifadelerinin ardından Adil Altan, annesi Şenay Altan ile dost hayatı yaşadığı ve ismi alınamayan kadın tutuklanarak cezaevine gönderilmiş. Yapılan operasyonda çok sayıda uyuşturucu hap, kenevir, hassas terazi, metamfetamin, kullanıma hazır esrar, tabanca, av tüfeği ve bu silahlara ait mermiler ele geçirilmişti.

Adil Altan Suç Makinesi Çıktı

Aksaray Son Dakika (ASD) Haber Merkezinden Armağan Şen’in yaptığı araştırma sonucunda Adil Altan’ın geçtiğimiz yıllarda Antalya’da küçük yaşta zorla kız kaçırma, taciz, örgüt kurmak, kamu malına zarar vermek, gasp, adam yaralamak, uyuşturucu madde kullanmak ve satmaktan da daha onceden ceza evinde yattığı öğrenildi. Adil Altan’ın ilköğretim okulunda hükümlü kadrosunda temizlik görevlisi olarak çalıştığı alınan bilgiler arasında.

Öte yandan Adil Altan’ın kardeşi Yakup A.’da cete kurmak ve terör örgütüne yardım ve yataklıktan cezaevinde kaldığı öğrenildi.

İlköğretim Okulunda Nasıl Çalıştı

Aksaray Son Dakika (ASD) Haber Merkezinden Armağan Şen’in yaptığı araştırma sonucunda ilginç detaylara ulaştı. Adil Altan’ın Eskil ilköğretim okulunda hükümlü kadrosunda temizlik görevlisi olarak çalıştığı öğrenildi. Daha önceden küçük yaşta zorla kız kaçırma, taciz, örgüt kurmak, kamu malına zarar vermek, gasp, adam yaralamak, uyuşturucu madde kullanmak ve satmaktan hüküm alan bir şahsın topluma ve kamuoyuna açık bir yerde özellikle çocuk yaştaki bireylerin eğitim aldığı okulda temizlik görevlisi olarak yer alması birçok soru işaretini de getirdi.

Eskil Kaymakamlığına Soruyoruz!!!

Kamuoyunu aydınlatma adına cevap verilmesi üzerine Eskil Kaymakamlığına soruyoruz;

1- Birçok suçtan kaydı olan bir kişinin ilköğretim okulunda çalıştırıldığı konusunda soruştuma gerçekleştirildi mi?

2- Dönemin Okul Müdürü, ve birçok suçtan hüküm alan şahsın okulda çalışmasına göz yuman yetkililer hakkında herhangi bir işlem yapıldı mı?

3- Herhangi bir işlem ya da soruşturma yapılmadı ise yapılması için ne bekleniyor?

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

O Haysiyetsiz Tutuklandı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?