Bölükbaş’lardan Kavurmacılar Gibi Algı Operasyonu

30 Mayıs 2019 tarihinde Aksaray Adliyesi 1’inci Ağır CezaMahkemesi’nce görülen “Kavurmacılar Suç Örgütü” duruşması sonucunda örgütün elebaşı ‘Topal’ lakaplı Şahin Kavurmacı ise polis ekiplerince yaklaşık 80 gün sonra yakalanarak cezaevine teslim edilmişti.

Örgüt elebaşı Kavurmacı’nın TEM ve KOM ekiplerince yakalanıp kelepçelenerek cezaevine gönderilmesinden sonra sosyal medyada ise Kavurmacı’ya yakın isimler yeni efsaneler uydurarak “2 ay sonra gelecek” yalanlarını söylemeye başladı.

Kavurmacılar Cezaevini Tatil İlan Etti 2 Aya Çıkar

Suç örgütü ele başı, kanun kaçağı Şahin Kavurmacı TEM ve KOM ekiplerince yapılan başarılı operasyon sonucunda saklandığı delikte yakalanarak kelepçeli olarak gözaltına alındı. Emniyet ifadesinin ardından adliyeye çıkarılan örgüt elebaşı Şahin Kavurmacı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Cezaevine giren Şahin Kavurmacı’nın yakınları ise kendi sosyal medya hesaplarından örgüt elebaşına övgüler yağdırırken cezaevini adeta tatil yeri gibi gösterircesine “2 ay sonra yanımızda” yalanına yer vermişlerdi.

Bir Algı’da Sapık Sübyancı Hasan Bölükbaş’ın Yakınlarından

4 Ekim 2018 tarihinde küçük yaşta kız çocuğuna Cinsel İstismar iddiası ile gözaltına alınan ve 5 Ekim 2018 tarihinde tutuklanarak cezaevine konulan Aksaray Posta Gazetesi Yazı İşleri eski Müdürü ve eski gazeteci gözü dönmüş cani, sapık Hasan Bölükbaş’ın istinaf mahkemesi sonucunda dosya yeniden geldi.

Aksaray 1’inci Ağır Ceza Mahkemesince 1 Mart tarihinde görülen ilk mahkeme sonucunda ise eski Gazeteci Hasan Bölükbaş’ın “Kişi hürriyeti yoksun kılma” suçundan beraat etse de, ancak Çocuğa CİNSEL İSTİSMAR’dan 4 Yıl Hapis cezası alırken, eski Gazeteci Sanık olarak yargılanan eski gazeteci gözü dönmüş cani, sapık  Hasan Bölükbaş’ın geçmişi ve fiilden sonraki durumları göz önüne alınarak cezasında 1/6 oranında indirim yapılarak 3 Yıl 4 Ay Hapis cezası verilerek tahliye edilmişti.

Eski gazeteci gözü dönmüş cani, sapık  Hasan Bölükbaş’ın mahkeme sonucuna ise mağdur kız çocuğunun avukatları itiraz etmesi sonucunda dosya Konya İstinaf Mahkemesine gönderildi.

Konya İstinaf Mahkemesinde görülen dosya sonucunda Aksaray 1’inci Ağır ceza mahkemesinin Çocuğa Cinsel İstismar’da bulunan eski gazeteci gözü dönmüş cani, sapık Hasan Bölükbaş’ına verilen 3 Yıl 4 aylık hapis cezasını onaması sonucunda dosya Aksaray’a gönderildi.

Fiziki olarak Konya’dan Aksaray’a gelen Çocuğa Cinsel İstismarda bulunan Hasan Bölükbaş Asayiş Şube Müdürlüğü İnfaz Büro Amirliği ekiplerince yakalanarak cezaevine gönderildi. 15 Ekim 2019 tarihinde yeniden cezaevine giren gözü dönmüş sapık Hasan Bölükbaş’ın sosyal medya hesabında bugün yer alan bir fotoğrafı görenler sapık Bölükbaş’ın tutuklanmadığı algısına neden oldu.

Oysa gözü dönmüş cani sübyancı sapık Hasan Bölükbaş 15 Ekim 2019 tarihinde cezaevine girdiği ve kapalı cezaevinde kaldıktan sonra 1 yıl 1 ay 20 gün açık cezaevine gönderilecek. Gözü dönmüş cani sübyancı sapık Hasan Bölükbaş’ın kullandığı sosyal medya hesabında ve çocukları ile çekilmiş olduğu fotoğrafın 21 Ekim 2019 (Bugün) saat 18:00 sularında paylaşılan ise Bölükbaş’a yakın kişi ya da kişilerce daha önceden çekilmiş fotoğrafı yüklemesi toplum nazarında algı operasyonuna sebep oldu.

Bölükbaş’ların Bu İlk Yalanı Değil

Gözü dönmüş cani sübyancı sapık Hasan Bölükbaş’ın 1 Mart 2019 tarihinde Aksaray 1’inci Ağır Ceza Mahkemesince görülen duruşma sonucunda 3 Yıl 4 Ay hapis cezası ile çarptırılmasına rağmen tutukluluk süresi göz önüne alınarak tahliye edilmesi o gün Bölükbaş’ın yakınları tarafından sevinçle karşılanmıştı.

Bölükbaş’ın tahliye edilmesi sonrasında başta Aksaray Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi Bilal Bölükbaş ve gözü dönmüş cani sübyancı sapık Hasan Bölükbaş’ın çocukları olmak üzere “Hasan Bölükbaş’ı Beraat Etti” yalanını da söylediği geçtiğimiz aylarda Ajans AHA ekibi tarafından yapılan haber sonrasında ortaya çıkmıştı. Haber:Armağan ŞEN – Ajans AHA

 

2019-10-21 22:05:19

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Narkotik Ekiplerinden Zehir Tacirlerinden Darbe

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?