Aydoğdu Fiyatları Kontrol Et

Özel Haber: Armağan ŞEN

Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu tarafından geçtiğimiz haftalarda Aksaray’da kantin işletmecileri ile görüşme yaparak fiyatlar konusunda sabitleme kararı almıştı.

Aksaray Valisi Aydoğdu tarafından okul kantinleri işletmecileri ile yapılan toplantı sonrasında fiyatların sabitlenmesinin ardından bu durum gerek yerel ve gerekse ulusal haberlere konu olmuştu. Bu kararın ardından okul kantinlerinde  Aksaray Son Dakika (ASD) Haber Merkezi olarak araştırma yaptık. Aksaray Valiliği ile okul kantinlerinde mutabakata varılan fiyatlar mı uygulanıyor yoksa yine aynı fiyatlar mı uygulanıyor.

 

Aksaray Son Dakika (ASD) Haber Merkezi olarak yaptığımız araştırma sonucunda Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu ile kantin işletmecileri arasında yapılan fiyat mutabakatına uyulmadığı bariz ortada iken geçtiğimiz haftalarda Aksaray Valiliği tarafından yapılan fiyat listesi açıklaması da askıda kaldığı görülüyor. Vatandaşlar ise; Aksaray Valiliğini göreve davet ederek “Ulusal medyalarda bile yayınlanan Aksaray’daki kantin fiyatlarının uygulanması ve denetim yapılması gerektiğini” ifade ettiler.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Sorgu Odası Pazartesi Günü Başlıyor

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?