70 Vatansız Sınır Dışı Edildi

Türkiye’ye kaçak yollarla giren 70 kişi sınır dışı edilmek üzere Aksaray’a getirildi. Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü tarafından işlemleri tamamlanan 70 yabancı uyruklu şahsın ülkemizden sınırdışı edilmesi bekleniyor.
"" 
 
İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalar sonucunda yakalanan 70 yasa dışı yollar ile ülkemize giren kaçaklar işlemleri tamamlanmak ve sınır dışı edilmek üzere Aksaray’a getirildi.  Alınan bilgilere göre her gün İstanbul’da binlerce yasadışı olarak ülkemizegiriş yapan vatansızlar yakalanarak sınırdışı edilmek üzere yurdun çeşitli illerine gönderiliyor.
""
İstanbul Emniyet’i tarafından yakalanan 70 vatansız Aksaray’a gönderilerek,burada yapılacak işlemlerinin ardından ülkemizden sınırdışı edilecek. 
Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri ise ülkemize yasadışı yollar ile giren vatansızlara göz açtırmamak ve işlemler yapmak için çalışmalarını hızlandırdılar. Özel Haber: Armağan ŞEN – AKSARAY SON DAKİKA / Foto: Arşiv

2021-05-02 16:36:36

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Belediye İşçisi Göçük Altında Kaldı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?