Zengin Erkekler Dikkat

ÖzelHaber: Armağan ŞEN

Son dönemde ahlaksızlıkta sınır tanımayan bazı kadınların hedefinde varlıklı, kariyerli, evli yada bekar farketmeksizin erkekler yer alıyor.

 

Aksaray Son Dakika (ASD) haber merkezine gelen iddialar “Yok artık” dedirten cinsten. Son zamanlarda kamuoyunda çokça dile getirilen ancak ortada resmi bir şikayet söz konusu olmadığı için şuan her ne kadar dedikodu olsada önümüzdeki günlerde birçok mağduru şikayete gideceği iddia ediliyor.

 

Kahve İçine Uyuşturucu Hap

Aksaray Son Dakika (ASD) Haber Merkezinden Armağan Şen’e gelen iddialar arasında en dikkat çekici olay ise özellikle zengin ve kariyer sahibi 45-55 yaş arası erkekleri ağlarına düşüren yaşları 16-22 arası değişen genç kızlar var. Genç kızlar kurbanlarını belirledikten sonra arabada kahve içmek istediklerini dile getirirken, kahve sonrasında ise şeker almayı unuttuğunu bahane ederek erkekten, kahve içerisine atması için şeker almasını istiyor. Erkek şahıs şeker almaya indiğinde, araç içerisinde kalan genç kız hem erkeğin, hem Kendisinin kahvesine uyarıcı madde atıyor. Hiçbirşeyden habersiz erkek şahıs kahve içtikten sonra uyarıcı hapında etkisi ile vücut ısısı artarak, konu cinselliğe dönüyor.

 

Ev İçerisinde Tam Teşkilat

Cinsellik için ev olarak avcı genç kız avı olan zengin erkeği eve davet ediyor. Başına geleceklerden bir haber farklı duygular ile eve giden erkek şahıs, avcı kadın ile ön sevişme yaşadığında ise ev içerisinde olduğu kameralardan bir haber. Ön sevişme sonrasında ise bir anda odaya genç kızın ablası ve abisi olduğu iddia edilen kişiler girerek tuzağa düşen erkeğe psikolojik baskı uyguluyor. Daha sonra kamera görüntülerini izleyerek şantaj ile para koparmaya başlanıyor.

Emniyete Yansıyan Şikayet Yok…

Aksaray Son Dakika (ASD) Haber Merkezinden Armağan Şen tarafından yapılan araştırmada ise Emniyet güçlerine yansıyan bu tip olay olmadığı belirtildi.

Anne Kız Zengin Koca Avında

İddialara göre Aksaray’da zengin ve kariyerli erkek avcısı anne kız ise kafelerde zengin erkek avına giriyor. Yine Aksaray Son Dakika haber merkezine gelen iddialara göre eşinden boşanmış Anne türban takarak dini alet ederken, kız ise özgürlüğü savunarak, duygu sömürüsü ile evli olduğunu saklayarak, boşanma aşamasında olduğunu ifade ederek, zengin erkekleri avına çekiyor.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Kayıp 3 Aylık Bebek Her Yerde Aranıyor

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?