Öztürkler Vatandaşı Mağdur Etmeye Devam Ediyor

ÖzelHaber: Armağan ŞEN

Öztürk Volkswagen Plaza’nın servisini taşıyan araç 31 Temmuz tarihinde Ebulfeyz Elçibey Caddesi Adliye Sarayı yakında park halindeki araçlara vurması sonucu meydana gelen trafik kazasında ilginç gelişmeler yaşandı.

 

Edinilen bilgiye göre Tolgahan Öztürk’e ait olan ve Volkswagen Öztürk Plaza’nın servisini çeken araç Ebulfeyz Elçibey Caddesi Adliye Sarayı yakınlarında park halindeki 3 araca çarpması sonucu durabildi. Park halindeki araç sahipleri kazayı görmeleri üzerine trafik ekiplerini çağırma istedikleri anda araç sahibi Tolgahan Öztürk araç sahiplerini arayarak kaza yerine geleceğini ve trafik polislerini çağırmamalarını ricada bulundu.

 

Kaza yerine gelen Tolgahan Öztürk araç sahiplerine “trafik polislerini çağırmayarak kendi aramızda bu sorunu hallederiz” demesinin ardından park halindeki kazada hasar gören araç sahipleri ısrarla trafik polisini kaza yerine çağırmak istedi.  Kaza yerine gelen trafik polisi Tolgahan Öztürk’e ait olan Öztürk Plaza’nın servis aracı olarak hizmet veren aracın trafik sigortası ve muayenesinin olmadığını tespit etti.

 

Yine iddialara göre kaza raporunda Tolgahan Öztürk’e ait olan aracın hatalı olduğu ortaya çıkması üzerinde Tolgahan Öztürk kendi aracının çarptığı araç sahiplerine Volkswagen serviste aracı yaptırma önerisinde bulundu. Ancak kazanın üzerinden geçen süreye rağmen hasar gören araçların tamir ve bakımı yapılmadı.

 

Bunun üzerine araç sahipleri başka bir özel servise araçlarını çektirerek geçen süre zarfı içerisinde Tolgahan Öztürk aracının suçlu olmasını ve kusurlu olmasına rağmen mağdur ettiği park halindeki araçlarına çarptığı araç sahiplerine sözlerini yerine getirmedi. Tolgahan Öztürk’ün verdiği vaatleri yerine getirmemesi sonucunda araç sahipleri haklarına aramak için Adalete başvurarak hak arayışına girdiler.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Hırsızlık Çetesine Darbe

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?