Kim Var Bu Ciddiyesizliğin Arkasında

ÖzelHaber: Armağan ŞEN
4 Kasım tarihinde yayınladığımız “AKP’li Belediye’nin Otopark Görevlisi Alkollü Kadın İle Ne Yaptı” başlıklı haberimizin ardından haberimize konu olan AKP’li belediye’nin çalışanının ciddiyetsiz ve iş ahlakına uygun olmayan davranışlarını sürdürmesi bu işçiyi kim koruyor sorusu akıllara getirdi.
Kimse Dur Diyemiyor!!!
AKP’li Aksaray Belediyesi şirketleri arasında yer alan Azmi Milli Otopark bölümünde, eras iş merkezi kapalı otopark alanında çalışan otopark görevlisi Fadıl Saygılı’nın gün geçmiyor ki bir başka ciddiyetsiz ve iş ahlakına uygun olmayan davranışta bulunmasın. AKP’li Belediye’nin şirketinde işçi olarak çalışan Saygılı’nın ciddiyetsiz tavrına kimse dur diyemezken, belediye’nin şirket elemanı Saygılı ise kuralsızlığına hergün bir yenisini ekliyor. Mesai saatleri içerisinde bir işçinin sosyal medyada canlı yayın yapması iş ahlakına uygun olmazken, Fadıl Saygılı isimli işçinin birçok defa mesai saatlerinde canlı yayın yapması hem kamuoyunun hem de belediyede diğer çalışanların tepkisini yüksek sesle dile getirilmesine neden oluyor.
Daha Öncede Alkollü Olduğu İddia Edilen Kadınla Birarada Kaldı
4 Kasım tarihinde yayınladığımız haberde de yine Fadıl Saygılı isimli AKP’li Belediye çalışanı AKP’li Aksaray Belediyesi şirketlerinden Azmi Milli Otopark işletmeciliğinin üstlendiği Eras iş merkezinin kapalı otoparkın da meydana geldi. Alınan bilgilere göre saat 14:00 ile 15:00 arasında görünüşe göre alkollü olduğu iddia edilen ismi alınamayan kadın ile AKP’li Aksaraya Belediyesi bünyesindeki şirket çalışanı Saygılı’nın saatlerce otopark kabininde başbaşa kaldı. İkilinin içeride ne yaptığı merak konusu olurken, AKP’li Aksaray Belediyesi’nin alkollü kadın ile saatlerce kabinde kalan Fadılk Saygılı hakkında işlem başlattığı öğrenildi.
Otopark Görevlisi Bakın Kim Çıktı!!!
AKP’li Aksaray Belediyesi şirketi tarafından görevlendirilen ve kapalı otopark görevli kabininde alkollü olduğu iddia edilen kadın ile  saatlerce kalan Fadıl Saygılı’nın 30 Mayıs 2020 tarihinde özel sektörde otopark görevlisi olarak çalıştığı dönemde Aksaray merkez Hamidiye Mahallesi PTT Caddesinde o dönem 56 yaşındaki Ayhan Altınsoy isimli engelli yurttaşı darp ettiği ile haberlere konu olmuştu.
Mahkeme Otopark Magandasına Ceza Kesti
Engelli yurttaşı darp olayının adliyeye taşınmasının ardından Aksaray 4 Asliye Ceza Mahkemesince görülen dosya sonrasında otopark magandası Fadıl Saygılı isimli şahıs 112 gün adli para cezası ile toplam 2 bin 240 lira para cezası ile cezalandırıldı.
Mahkeme tarafından cezalandırılan maganda şahsına ait sosyal medya hesabından mahkeme kararını paylaşarak sanki yaptığı hareketin meşru olduğunu ima edercesine Adli mercilere de isyan ederek, o dönemde olayı haber yapan gazetecilere de ateş püskürdü. Yaptığı paylaşım ise şu şekilde; ”Anama avradıma sövene ceza yok. Beni otopark magandası ilan eden şahsa ceza yok. Kendimi savunmak için yaptığımı Fiili Müdahaleye 2.240 TL Para Cezası… Adalet neresinde bunun… Allah’ından bulun. Bu cezayı öderim sıkıntı yok… Sizi Allah’a havale ediyorum. Armağan Şen ve Mehmet Mücahit Mercan denen gazeteciler.”

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Lüks Arabayı Çizen Doktor Kameralara Yakalandı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?