İstanbul’a Düğüne Giden Muhtara ve Ailesine Silahlı Saldırı

Özel Haber: Armağan ŞEN 

İSTANBUL’DA DÜĞÜNE GİDEN BOZCAYURT KÖYÜ MUHTARI VE AİLESİNE SİLAHLI SALDIRI

İstanbul’da yakınlarının düğününe ailesi ile birlikte giden Bozcayurt Muhtarı Cömert Uz ve Ailesine silahlı, bıçaklı, sopalı saldırı düzenlendi.

Aksaray ili Güzelyurt ilçesi Bozcayurt Muhtarı ve ailesi akrabalarının düğününe gittiği esnada muhtarlık seçimlerinden aralarında husumet bulunan ve kendisini muhtarlıktan istifa etmesi için tehdit eden Sağ ailesinin silahlı saldırısına uğradı. Düğün salonunu basan saldırganlar hakaret ve tehditlerle Muhtar Cömert Uz’a saldırdı.

İki aile arasındaki devam eden husumetin sonlanması için olay önce Aksaray valisinin ve Güzelyurt ve Gülağaç kaymakamının tarafları barıştırdığı bu olayın hemen barışma töreni sonrası yapıldığı öğrenildi.

Muhtar Cömert Uz ile arasında husumet bulunan tarafların muhtar Cömert Uz’u tehdit edip bıçakladığı ve Cömert Uz’un komada kaldığı öğrenildi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Aksaray’da Bir Otel’in Mutfağında Yangın Çıktı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?