Hastanede Yolsuzluk Soruşturması

Özel Haber: Armağan ŞEN

Yolsuzlukların bir türlü son bulmadığı, birçok olayların unutturulmaya çalışıldığı ASÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bir yolsuzluk soruşturması daha başlatıldı.

Aksaray ASÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesine yapılan alımlarda usulsüzlük ve yolsuzluk yapıldığı iddiası ile ilgili olarak hastanede üst düzey görevlilerinde olduğu toplam 10 kişi hakkında soruşturma açıldığı öğrenildi.

Aksaray Son Dakika haber merkezinden Armağan Şen’in edindiği bilgilere göre yaklaşık 2 hafta önce başlatılan soruşturma kapsamında birçok üst düzey yöneticilerinin de aralarında olduğu 10 kişi hakkında usulsüz alım ve yolsuzluk hakkında idari soruşturma başlatıldığı öğrenildi. İdari soruştumanın adli soruşturmaya da döndüğü öğrenilirken, soruşturma adeta sır gibi saklanmakta. İddialara göre 3-4 Milyon Lira’ya yakın usulsüz alımların olduğu öğrenilen soruşturmada Kamu Hastaneleri Başkanı H.M., ASÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi eski eski müdürü B.P., Teknik Hizmetleri Müdür Yardımcısı B.G.’nin yer aldığı öğrenildi. Öte yandan B.G.’nin geçtiğimiz yıllarda eski hastanenin taşınmasında yaşanan 10 Milyon Liralık vurgun soruşturmasında da ismi geçmektedir.

Aksaray Son Dakika haber merkezi olarak sır gibi saklanan bu soruşturma hakkında önümüzdeki günlerde yeni bilgileri kamuoyu il paylaşmaya devam edeceğiz…

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Ihlara’da Kaza 2 Ağır Yaralı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?