FETÖ’nün Yeni Gerçek Yüzünü Deşifre Ediyoruz

Hâlâ dershanecilik adı altında eğitim veren ve ev açan Teröristlere yönelik 28 Haziran 2021 günü Aksaray merkezli 3 ilde eş zamanlı operasyon düzenlenmiş 21 şahıs yakalanmıştı. 
Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü TEM Şube Müdürlüğü tarafından gerçekleşen operasyon kapsamında Hain Gülen Cemaati FETÖ-PDY Silahlı Terör Örgütüne ait çok sayıda örgütsel doküman ve materyallerin ele geçirildi.
""
Operasyonda yakalanan ve adli makamlara sevk edilen 21 şüpheliden 10 şahıs Adli Kontrolce, 6 şüpheli emniyet ifadesinin ardından serbest bırakılırken 5 terörist ise tutuklanarak Aksaray T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna gönderildi.
Öğrencisi İle Gönül İlişkisi Yaşadı
Tutuklu yargılanmak üzere cezaevine gönderilen terörist Yahya Karaca hakkında Aksaray Son Dakika Haber Merkezinden Armağan Şen çarpıcı detaylara ulaştığını bir önceki haberimizde dile getirmiştik. 
Terörist Öğretmen Yahya Karaca Terör örgütünün inleri olan ‘Işık Evleri’ adı altında ev açtığı burada öğrencilere ders verdiği öğrenildi. Sözde eğitim veren gözü dönmüş teröristin ‘Işık Evleri’ olarak adlandırılan örgüt karargahında ders verdiği sırada 19-20 yaşlarda genç bir kız öğrencisi ile de gönül ilişki yaşadığı öğrenildi. Terörist Yahya Karaca adliyeye sevk edildiğinde adliyeye gelen eşi Ü.K. terör örgütü üyesi Yahya Karaca’nın yüzüne tükürdükten sonra adliyeden ayrıldı.
""
Maske Taktılar… Gerçek Yüzlerini Deşifre Ediyoruz!!!
Aksaray Son Dakika Haber Merkezinden Armağan Şen terörist Gülen Cemaati’nin hain planını deşifre etti. Gazeteci Şen’in edindiği bilgilere göre dışarıda olan ve "Kripto Teröristler" kendilerini deşifre etmemek için birçok değişik siyasi partiye üye oldukları belirlenirken, kendilerine adeta maske takarak tanınmaz halde yurtsever vatandaşlar gibi davranışlar içerisinde yer alıyorlar. 
Milliyetçilikten dem vuran teröristler kendilerini açığa vermemek için de boy boy fotoğraflar çekinerek toplum içinde yer aldıklarını ve kendilerini gizlemeye çalıştıklarını Aksaray Son Dakika Haber Merkezi olarak deşifre ettik.
Şehit Ömer Halis Demir’in Mezarında Fotoğraf Çektirmiş
Hain Gülen Cemaati ve FETÖ-PDY Silahlı Terör Örgütünün uyuyan hücrelerinin yeniden faaliyete geçtiği bilgisine ulaşan Aksaray TEM Şube Müdürlüğü ekipleri bu hücrelere operasyon düzenleyerek teröristlerin tepesine binmeye devam ederken, ilginç ayrıntıya da Aksaray Son Dakika Haber Merkezi ulaştı.
Terör Örgüt üyesi olan ve ders verdiği öğrencisi genç kızla gönül ilişkisi yaşayan terörist Yahya Karaca’nın 15 Temmuz Darbe Teşebbüsünde şehit olan Ömer Halis Demir’in mezarında fotoğraf çekindiği ve bu fotoğrafı ise sosyal medya hesabından paylaştığı ortaya çıktı.
Yine terörist Yahya Karaca’nın toplum içinde yer aldığını ve kendisini de gizlemek içinde Aksaray’da yayın yapan bir yerel gazetede 17 Temmuz 2019 tarihinde Köşe yazarlığı yaptığı da ortaya çıktı.
Uyuyan hücrelerde yer alan teröristlerin kendilerini belli etmemeleri için değişik siyasi partilere üye olmaları ve paylaşımlarında ise daha Milliyetçi davranmaları dikkat çekerken bu durum sanki bir yerlerde emir alındığını işaret ediyor.  ÖZEL HABER: Armağan ŞEN – AKSARAY SON DAKİKA

2021-07-17 14:31:34

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Aksaray’da Düğün Konvoyunda Kaza 2 Ölü 6 Yaralı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?