Dinçer Nedir Bu Cinsel İstismar Sevicin

Özel Haber: Armağan ŞEN

4 Ekim 2018 tarihinde Çocuğa Cinsel İstismar suçundan gözaltına alınan ve 5 Ekimde çıkarıldığı mahkemece tutuklanan 1 Mart 2019 tarihinde ise çıkarıldığı mahkemece 3 Yıl 4 Ay hapis cezası almasına rağmen cezaevinden tahliye edilen eski gazeteci Hasan Bölükbaş’ın Aksaray Belediyesi İtfaiye WhatsApp haberleşme grubunda yer alması sabırları taşırmaya başladı.

 

AKP’li Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’in İtfaiye Müdürü Ebubekir Dikmen tarafından oluşturulan İtfaiye haberleşme grubunda Çocuğa Cinsel İstismar Suçundan 3 Yıl 4 Ay hapis cezası alan gazeteci dahi olmayan Hasan Bölükbaş’ın yer alması Aksaray Basınının da tepkisine neden oluyor. İlimizde birçok gazetecinin sırf AKP’li Dinçer’e muhalif olmasından dolayı İtfaiye WhatsApp haberleşme grubunda yer almazken, Çocuk İstismarcısı Hasan Bölükbaş’ın o grupta yer alması akıllara; ” Nedir Bu Cinsel İstismar Seviciniz” sözünü getirtmekte.

 

Yine AKP’li Dinçer yönetiminde Aksaray Belediyesi 2019 yılı Ramazan Bayramında Çocuk İstismarcısı Hasan Bölükbaşı’nın o dönem sahibi olduğu internet sitesine 500 Lira artı KDV olmak üzere 590 Lira fatura keserek tahsil ettiği hafızalardaki yerini koruyor.

 

Liseli Kız Çocuğuna Cinsel İstismarda bulunan ve 3 Yıl 4 Ayhapis cezası almasına rağmen 5 ay cezaevinde kalarak tahliye edilen HasanBölükbaş’ın fatura kestiği internet haber sitesinin Künye bölümünde ise Sahibi olarak 5 Ekim günü Hasan Bölükbaş’ını görüntülemek isteyen Ajans AHA ekibine saldıran ve Aksaray Belediyesi Basın bölümünde çalışan oğlu Batuhan BerkBölükbaş’ın ismi yer almaktaydı. Aksaray Belediyesine kesilen fatura ise HasanBölükbaş adına idi.

Haberimizin ardından Bölükbaş ailesi skandalı çark ederek söz konusu haber sitesinde künye isminde yer alan Çocuk İstismarcısı HasanBölükbaş’ın oğlu Aksaray Belediyesi Basın Bürosunda çalışan Batuhan Berk Bölükbaş’ın ismi kaldırılarak Künye Bölümü boş bırakılmıştı.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Aksaray’da Bir Kişi Tüfekle Vuruldu

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?