Aydoğdu’dan Kesin Talimat Kırın Kemiklerini

Özel Haber: Armağan ŞEN

Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu dün ilimizde internet haber sitesi sahipleri ile Aksaray gündemi hakkında fikir alışverişinde bulunurken, kendini gazeteci statüsüne koyan dümen ustası şahsın, Vali Aydoğdu’ya ilimizde artan uyuşturucu vakaaları ile ilgili soru yöneltti.

Vali Hamza Aydoğdu ise “Aksaray’da uyuşturucu kullanımı ve satışıyla ilgili olarak İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı ekipleri yaptıkları sıkı çalışmalar ve operasyonlar sonucunda bu kişilere göz açtırmıyor. Aksaray’da şehir efsanesi olan ama gerçeklik ile alakası dahi olmayan uyuşturucu her sokak başında var algısı tamamen yanlış ve yalan. Bunu Emniyet ve Jandarma rapor ve tutanaklarında net görürsünüz” dedi.

Bir başka gazeteci ise okul önlerinde tedbirlerin artırılmasına vurgulaması üzerine Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu yaptığı açıklamada “Okul önlerinde bulunan okul dışı ve art niyetli şahıslar hakkında gerek emniyet gerekse Jandarma ekiplerimize talimatımız nettir. Sadece bu art niyeli şahıslara değil, uyuşturucu satıcısı zehir tacirleri içinde emniyet ve jandarma ekiplerine kesin talimatım kırın kemiklerini” ifadesine yer verdi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

AKP Meclis Üyesi Uyuşturucu Operasyonunda Gözaltına Alındı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?