Aksaray İle Bağlantısı Olan Şehire Yollar Kapandı

Haber: Armağan ŞEN 

Soğuk hava şartları ve kar yağışı nedeniyle Aksaray’da ulaşıma yönelik Aksaray-Konya karayolu an itibariyle araçların trafiğe çıkması yasaklandı.

Alınan bilgilere göre Sabah saatlerinde başlayan yoğun kar yağışı birçok olumsuzlukları da beraberinde getirdi. Yollarda trafik kazaları artarken, öte yandan Aksaray-Konya yolu trafiğe kapandı.

Alınan bilgilere göre yaşanan tipi şeklinde kar yağışı ve olumsuz hava şartları trafiği de etkiledi. Konya İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Bölge Trafik, Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Aksaray İl Emniyet Müdürlüğüne verilen bilgide 09:00 itibariyle araç trafiği ilerleyen zaman dilimine kadar tamamen trafiğe kapandı. Özellikle Konya’da yaşanan yoğun tipi nedeniyle Aksaray’dan Konya’ya gidiş ve Konya’dan Aksaray’a geliş isitikametli olarak hiçbir aracın geçişi olmayacak.

İşte Karayollarında Son Durum

Aksaray-Ankara yolu; yol açık. Kar Tipi şeklinde yağıyor. Görüş mesafesi zaman zaman düşüyor.

Aksaray – Nevşehir yolu; yol açık. Kar Tipi şeklinde yağıyor.  Görüş mesafesi zaman zaman düşüyor.

Aksaray – Konya yolu; yol her iki yönlü kapandı. Kar Tipi şeklinde yağıyor.  Görüş mesafesi zaman zaman 1 metrenin altına düşüyor.

Aksaray – Adana yolu; yol açık.Kar Tipi şeklinde yağıyor.  Görüş mesafesi zaman zaman düşüyor.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Aksaray Ankara Yolunda Kaza 4 Yaralı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?