Aksaray’dan 13 Vatansız Ülkesine Gönderildi

Özel Haber: Armağan ŞEN

6 Şubat sabahında Merkez üssü Kahramanmaraş olan 7,7 ve 7,6 büyüklüğünde meydana gelen iki deprem Türkiye’nin 10 ilinde yıkıcı etkilere neden oldu. Arama kurtarma çalışmaları mucize kurtuluş haberleri verse de her geçen an hayatını kaybedenlerin haberi de gelmeye devam ediyor.

 

Deprem felaketinden sağ olarak kurtulan onbinlerce yurttaş ise Türkiye’nin dört bir yanına giderek yeniden hayata alışmak için çaba gösterirken, depremzede yurttaşların bir çoğu illerde yer alan yurtlara yerleştirilmekte. Depremi fırsata çeviren ve ülkemize kaçak yollarla giren Vatansızlara karşıda Emniyet güçleri yoğun çalışma yapmakta.

 

Aksaray Son Dakika (ASD) Haber Merkezinden  Armağan Şen’in aldığı bilgilere göre depremzede yurttaşların ilimize ilk geldiği gün yurtlara yerleştirme kayıt işlemlerinde Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yapılan çalışmada ülkemize kaçak yollarla giren ve depremi fırsata çeviren 13 VATANSIZ ülkelerine gönderilme işlemlerini başlatıldığı ve bu 13 VATANSIZ ülkelerine gönderildiği öğrenildi.

 

Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri ülkemize kaçak yollarla giren ve depremi fırsat bilen VATANSIZLARA ve suçlulara karşı kararlı mücadelesine devam ettiği belirtildi. Öte yandan emniyet güçleri vatandaşlar tarafından evlere yerleştirilen depremzedelerin  de Valilikler tarafından yetkilendirilen birimlere kayıt yaptırmalarının altını önemle çizdi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Ayşe Alp’e Bir Şok Daha

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?