Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Gazeteci misiniz?

Armağan ŞEN

Armağan ŞEN

10.01.2019 / 13:54
  • 10.01.2019 / 13:54
  • 13303 KEZ OKUNDU

Bugün 10 Ocak Basın Emekçileri Günü. Aksaray Valiliği başta olmak üzere siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütleri ve dostlarımız bugünde bizleri yalnız bırakmadan gerek bizzat sözlü olarak, gerek telefon gerekse teknolojinin imkanları ölçüsünde 10 Ocak Basın Emekçileri Gününü kutladılar.
Ajans AHA olarak herkese ayrı ayrı teşekkür ederiz. 
Gazeteci; geçimini bu meslekten sağlayan olarak bilinir. Gazeteci yanlışa yanlış diyen toplum menfaatine sorgulayan, araştıran ve bazende düşündürendir. 
Yaptığı bir haberle Aksaray'a katkı sağlayamayan, iki kelimeyi bir araya getirmekte güçlük çeken "Sen" Gazeteciyim deme.
Irkçılık, kafatasçı faşistlik yaparak, dinden gem vurarak 'Müslüman'a Kafir demekten çekinmeyen' "SEN" Gazeteciyim deme.
Bir kurumda emekli olup, sonra çıkıp yalakalığı bırakmayan, yandaşlıkta ve omurgasızlıkta üstüne başka birini tanımadığım "SEN" Gazeteciyim deme.
Yazdığı yazıyı kendi bile anlamayan, yazılarında onu bunu öven ve sürekli iktidar yalakası olan "SEN" Gazeteciyim deme. Asla da 'Duayen Gazeteciyim' deme. 
Her bürokrat ile bir ortak bağ kurmaya çalışan "SEN" Gazeteciyim deme. 
Bulunduğu her meyve veren ağacı kurutan kişi "SEN" Gazeteciyim deme. 
Yok 20 yılını, yok 30 yılını bu mesleğe adamış mış da.. miş miş de... "SEN" Gazeteciyim deme.
Gerçek Emekçi, cefakar meslektaşlarım Günümüz Kutlu olsun... 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı