Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Makrube Yiyen AGİAD Üyesi Gazeteciler

Armağan ŞEN

Armağan ŞEN

12.01.2021 / 13:09
  • 12.01.2021 / 13:09
  • 5988 KEZ OKUNDU

Kalemini Satmayan, İktidar Yalakası OLMAYAN, İktidarın Yanlışına Yanlış Diyebilen, Haklı Güçsüz olsa bile Haklıdan Olan, Özü Sözü Bir Emekçi MESLEKTAŞLARIMIZIN 10 OCAK EMEKÇİ GAZETECİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN.

10 Ocak Kutlu olsun, oldu olmasına da şu 15 TEMMUZ'U YÜCE TÜRK MİLLETİ'ne yaşatan kahpe Gülen Cemaati TERÖR ÖRGÜT ÜYELERİNİN Aksaray'da basın kolu yok mu? 


1- Mesela soruşturması bir türlü tamamlanmayan Aksaray' da basın sektöründe yer alan şu medya patronunun soruşturması  ne oldu azizim? 

Mesela aynı ismin, FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜNÜN Kaçak ve korkak başkanı ile AGİAD da yedikleri makrubeler ne oldu? Bu yemekle ilgili fotoğraf hala arşivlerde durur. 

Aynı ismin kızının evinde ÖRGÜT DÖKÜMANLARI bulunurken soruşturması uzun süre sonuçlanmamıştı. (Not: şuan sonuçlanıp sonuçlanmadığı hakkında bilgim yok) 


2- Mesela şu Küçük Çocuğa Cinsel istismarda bulunan Sapık Hasan Bölükbaş'ın bir dönem Yazı İşleri müdürü olarak görev yaptığı Aksaray Posta Gazetesi'nin İmtiyaz Sahibi Bilal Bölükbaş'ın FETÖCÜ AGİAD ÜYESİ olduğu durum var. Bununla ilgili olarak verdiği ifade hafızalarda ve emniyet kayıtlarında duruyor. İfadeleri ne derece doğru? Çelişki var mı? Bilemem... 

Hatta bu gazetenin geçmiş dönem Yazı işleri müdürlüğü yapan Sübyancı Hasan Bölükbaş' ın oğlu belediye basın bürosunda, FETÖ'den ifade veren Bilal Bölükbaş'ın bir oğlu özel idarede çalışmakta olduğu biliniyor. 


FETÖ Soruşturması kapsamında kapatılan AGİAD ( Aksaray Genç İş Adamlar Derneği ) Fethullahçı Silahlı Terör Örgütü ve Paralel Devlet Yapılanmasının en büyük parasal kaynaklarındandı…

Aksaray Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi Bilal Bölükbaş FETÖ Soruşturması kapsamında AGİAD üyesi olduğu için ifade verdi. 

Düşünsenize AGİAD ÜYESİ birçok kişi tutuklandı, gözaltılar yapıldı, her meslek dalından ama ne hikmetse o dönem Gazeteciler ifade verdi geçti. 

İLGİNÇ değil mi? Bu kadar profesyonel ve kriptolu TERÖR ÖRGÜTÜNÜN Aksaray'da BASIN kolu yok... 
Her meslek dalından alındı…  Ama AGİAD üyesi olan bir gazeteci tutuklanmadı…

Gerçekten bu durum çok garip değil mi?
Ne diyelim; Aksaray’da şuan için FETÖ Üyesi Gazeteci YOKMUŞŞ.... YERSEN.... 

3- Mesela HAİN GÜLEN CEMAATİ yapılanması olan KAHPE FETÖ'NÜN; Aksaray'da düzenlenen "TÜRKÇE OLİMPİYATLARI" safsatasının brandalarını ücretsiz yapan ve bunu alenen reklam eden radyo ve reklam sektöründe yer alan az muhterem çok dönebilen şahsın soruşturmada ismi geçmemesi garip değil mi? 

Şimdi düşünüyorum da bu kadar kripto olan, gizlenmeyi çok iyi beceren bu kahpe örgütün üyelerinden Aksaray’da her meslek dalından tutuklamalar yapılırken BASIN kolu nasıl yok? Aklımda deli sorular... Sizce de garip değil mi bu durum...

Mesela MAKRUBE denilen yemeği yiyen gazeteci de yokmuş muş muş.... Tabii ki inanırsan.... 

Aksaray' da 3 Gazeteci Alındı

15 Temmuz kara geceyi yaşatan aşağılıklar ve o yapının içinde yer alan örgüt üyelerine yapılan operasyon kapsamında Aksaray'da hem öğretmen olup hem gazetecilik yapan 1 kişi ile Aksaray'a sonradan gelen 2 kişi gözaltına alındı. 1 kişi tutuklu yargılanırken, yanlış hatırlamıyorsam 2 kişi denetimli serbest bırakıldı.


Çok garibime gidiyor…
Aksaray'da Aksaraylı olarak sadece mesleği GAZETECİ olan bir tane FETÖCÜ GAZETECİ olmaması... 
Silahlı bir Terör Örgütün her meslekte kolu ve üyesi var…
Ama Gazeteci bir tane bile kolu yok, ilginç….

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı