Yaldır İlk Basın Açıklamasında Bulundu

Haber: Armağan ŞEN 

Partili Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın seçim tarihini duyurmasının ardından 14 Mayıs’ta gerçekleşecek olan genel seçimler için takvim işlemeye başladı.

İYİ Parti’den son gün sürpriz şekilde aday adaylığını açıklayan Turan Yaldı 14 Mayıs genel seçimlerine CHP ile Aksaray’da anahtar listeyle geriden olan İYİ Parti’de son gün sürpriz şekilde aday adaylığını açıklayan Turan Yaldır Genel Başkan Meral Akşener tarafından 1. Sıra Milletvekili adayı olarak gösterildi.

 

Yarım kalan türküsü olduğunu ifade eden İYİ Parti Aksaray 1. Sıra adayı Turan Yaldır yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Bundan 8 yıl önce “Aksaray’a her şeyin en iyisi yakışır.” diyerek çıktığımız yolda çok büyük bir oy desteğiyle şahsımı meclise göndererek milletvekili yapmıştınız.

Yenilenen seçimler nedeniyle görev süremiz maalesef çok kısa sürmüştü.

Verdiğimiz sözleri tutmaya, Aksaray’ımıza hizmet etmeye fırsatımız olmadı. velhasıl kelam; yarım kaldı bizim türkümüz, projelerimiz yarım kaldı.

8 yıl geçti aradan… Hep birlikte yaşadık bu şehirde ve gördük ki: iktidar cephesinde yeni bir şey yok!

Yine verilen sözler unutuldu…

Demiryolu,

Yarıda bırakılan havaalanı,

Tarımsal sulama projesi,

Şehir stadı,

ve kaderine terkedilen gençlerimizin adını dahi anan olmadı…

Aksaray’ı ve Aksaraylıyı düşünen hatırlayan ise yine olmadı.

İşte bu yüzden kıymetli hemşerilerim; bu gidişe bir “dur” demek, ekmeğini yiyip suyunu içtiğim bu şehre hizmet etmek ve sizlere olan vefa borcumu ödemek için bir kez daha huzurlarınızdayım.

Önümüzdeki seçimlerde , İYİ Parti Aksaray 1. Sıra Milletvekili Adayı olduğumu açıklamaktan şeref duyuyorum.

Önce millet, önce memleket diyen genel başkanımız sayın Meral Akşener’in liderliğinde milletimizi ve memleketimizi sizin de desteğinizle yeniden kalkındıracağız.

Allah’ın izniyle hep birlikte başaracak Aksaray’ımızda tarih yazacağız.

Hepinizi cenabı Allah’a emanet ediyorum…

Sabredin…

Yakışanı yapacağız.”

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

CHP’li Gençlere Saldıranlar Bakın Kim Çıktı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?