Vziyonsuz Güvenlik Görevlisi İşten Atıldı

Özel Haber: Armağan ŞEN

Aksaray Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü yanlışa sessiz kalmadı ve yapılan incelemeler sonucunda 2 güvenlik görevlisinin işine son verildi.

 

Aksaray Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’nde güvenlik görevlisi olarak çalışan Vizyonsuz Seyit Enes Çatoğlu isimli şahıs gece saatlerinde OSB giriş kulübesinde yaptığı yanlışlar sonucunda hakkında soruşturma başlatıldı. Hakkında soruşturma açılan vizyonsuz güvenlik görevlisi Seyit Enes Çatoğlu isimli şahıs hakkında yürütülen soruşturma geçtiğimiz hafta son buldu.

 

OSB Müdürlüğü tarafından yapılan soruşturma sonucunda  Vizyonsuz Seyit Enes Çatoğlu’nun güvenlik kulübesinde iş kurallarına aykırı olarak sorumluluk maddeleri dışında hareket etmesi nedeniyle iş aktine son verildi.

 

Öte yandan Vizyonsuz güvenlik görevlisi Seyit Enes Çatoğlu’nun yanı sıra onunla birlikte görev yapan bir başka erkek güvenlik görevlisi de alınan karar ile iş aktine son verildi.

 

Disiplinli ve planlı çalışmaları ile Türkiye’de ilk 10’da yer alan Aksaray OSB Müdürlüğü kurallara uymayan ve Aksaray OSB Müdürlüğünün başarısına gölge düşürecek durumlara asla taviz verilmeyeceğini birkez daha gösterdi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli
Tüm Yorumlar (1)

Sıradaki haber:

Aksaray Son Dakika Haber’den Kurban Bayram Mesajı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?