Teşekkürler AKP

Düşünsem aklıma gelmezdi AKP’YE Teşekkür Edeceğim.
Aksaray’da AKP kanadına MUHALİF OLAN TEK GAZETECİ olarak AKP’nin Adayı ile Basın Toplantısına ve hiçbir programına davet edilmiyordum. 
Ve bundanda büyük mutluluk duyuyordum. 
Ama 19 Şubat 2019 saat 17:00 dan sonra SOSYAL MEDYAYI çok sıkı takip ediyorum ve mutluluğum bir kat daha arttı. 
AKP içinde listeye giremeyen AK Parti’nin uzun yıllardır başarısında her zaman rol oynayan isimler ve değişik kademelerinde yer alanlar A Takımı olarak belirlenen İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi üye adayları listesinde yer almadı.
Listeler açıklandıktan sonra istifa geldi, sitemler geldi.
AK Parti içerisinde yaşanan istifa ve sitem dolu mesajlar beni o kadar çok mutlu etti ki…
Kelimeler ile anlatamam duygularımı…
AK Parti ile özdeşmiş, bir dönem il başkanlığını yapmış Latif Ağır’ın sosyal medyada yaptığı paylaşım aslında çok manidardı.
Ağır; Sosyal Medya hesabında yaptığı paylaşımda şu ifadeye yer verdi; “Helal olsun MHP il başkanı ve milletvekiline. Eski il başkanlarının başını öne eğdirmemişler.”
Bir diğer Sosyal Medya Hesabı mesajı da Topakkaya’da başarılı çalışmalara imza atan, Aksaray Belediye Başkan Aday adayı olan Yılmaz Akbulut’un “IL Genel Meclis Üyeliğine kendisi basvurmadığı halde Bakan Ömer Çelik’in ricasıyla 3. Sırada teklif edilen görevi kabul eden Yılmaz AKBULUT , listelerin teslim aşamasında 5. Sırada görünmesinin ardından bu yapılanların hem kendisine hem de Bakan Ömer Çelik’e saygısızlık olduğunu söyleyerek istifa etti” bilgisi de inanın beni mutlu eden bir haberdi.
AK Parti içerisinde kazan kaynarken, tepkiler gün geçtikçe de artacak.
AK Parti içerisinde AK Parti ile özdeşmiş isimlerin bile sosyal medaya da yaptıkları yorumlar ve yayınladıkları mesajda MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan’a başarılar dilemeleri de Cumhur İttifakının oylarının MHP’ye kayacağının göstergesidir. 
Bakalım 31 Mart’ta nasıl bir tablo ile karşılaşacağız…
ÇOK DEĞERLİ SİTEMKAR AKP’LİLER YALNIZ DEĞİLSİNİZ….BEN VARIM YANINIZDA…Hepinize benden ARMAĞAN olsun ALİ KINIK’IN YALNIZ DEĞİLSİN ŞARKISI….

2019-02-21 16:07:27

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

AKP Umduğunu Bulamıyor

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?