a

Tahinliler Fıstıkçıoğlu’ndan

Ramazan ayının gelmesi ile birlikte sahur sofralarının vazgeçilmezlerinden olan Tahinli 1 ay boyunca sofralarımızda yer alacak.

""
İnci Diş Hastanesi yanında bulunan Fıstıkçıoğlu Antep Baklavacıları 2’inci şubesinde Aksaray’a özgü lezzet olan tahinli satışa başladı. 
 Ramazan ayına özgü yiyeceklerin başında pide ve hurma gelirken Aksaray’a özgü lezzet olarak tanınan tahinli de sofralardaki yerlerini bu Ramazan’da da alacak.
""
 
Sade,cevizli,fıstıklık gibi birçok çeşitin yer aldığı İnci Diş Hastanesi yanında bulunan Fıstıkçıoğlu Antep Baklavacıları 2’inci şubesinde satışa sunulan tahinli fiyatları ise 10 Lira ile 15 Lira arasında değişiyor. Kendilerine özgü lezzet ile müşterilerinin damak tadına hitap eden Fıstıkçıoğlu Antep Baklavaları 2’inci Şubesi işletmecisi Serkan Candan tahinli hakkında da bilgiler verdi.
""
Fıstıkçıoğlu Antep Baklavaları 2’inci Şubesi işletmecisi Serkan Candan yaptığı açıklamada; "Aksaray’a özgü olan ve en çok Ramazan aylarında sofralarımızı tatlandıran Tahinlilerimizi satışa başladık. Sade tahinli 10 Lira, Cevizli ve Fıstıklı tahinli 15 Lira’dan satışa başladık. Dün ilk gün nedeniyle oldukça yoğun ilgi olan tahinli kendi imalatımız olmakla birlikte yüzde yüz fıstık, ceviz ve tahinli kullanmaktayız. Tüm Aksaray halkını İnci Diş hastanesi yanında yer alan 2’inci şubemize bu lezzete davet ediyoruz. Paket servisi için 0535 926 83 68 nolu telefondan ulaşabilirler" dedi. Haber: Armağan ŞEN – AKSARAY SON DAKİKA

2021-04-13 15:10:55

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

İşadamı Deniz Son Yolculuğuna Uğurlandı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi