DOLAR

15,5549$% 0.06

EURO

16,2587% -0.02

STERLİN

19,1900£% -0.03

GRAM ALTIN

912,06%1,16

ÇEYREK ALTIN

1.499,00%0,40

BİTCOİN

467991฿%-2.75655

Size O Zevki Tattırmam

Bir önceki yazım birilerine dert olmuş olacak ki, o derdin çığlığından SİLKMEK kelimesini nasıl bir zihniyet ile ahlaksızlığa yontuyor anlayamadım. Yüzlerce kişi okudu o yazımı ama bir tek terbiyesizlik, ahlaksızlık çıkarmazken birileri çıkıp reyting uğruna sosyal medyada klavye başında çalıştırdığı eli kadar çalıştırmamış olacak ki beynini SİLKMEK kelimesini farklı anlayabilmiş. Anadolu’da ne güzel bir tabir var “Dervişin Fikri Ne ise Zikri de O’dur” cümlesi aslında tam gediğine koyuyor.
Gerçi ben bu duruma çok alışkınım. Geçmiş aylarda yazdığım “İT İNİNE, ASLAN EVİNE” köşe yazım ile “KAVURMACI İNİNDE YAKALANDI” başlıklı haberimde aynı zihniyetin mirasçıları tarafından anlaşılamamıştı da “İN” kelimesini anlatmıştım cümle cümle adeta beyinlere çakarak. 
İlk ‘SİLKME’ kelimesini annemden duydum. Daha çocuktum yer sofrasına bağdaç kurup oturduğumuz sofrada sadece kaşıkların ayrı olduğu tabağın, su bardağın ortak kullanıldığı ve hâlâ da babam Mahmut Şen’in evinde aynı kültürün devam ettiği o kahkahaların yerle bir olduğu sofra sonrasında annem derdi “Oğlum şu sofrayı SİLK” diyerek. Annem anlattı ‘SİLKMEK’ kelimesinin anlamını, tozunu almak, çırpmak olduğunu. Ne yazık ki bazı beyincikler ve kendine Gazetecilik maskesi takan Topal Eşeğin Mirasçısının Tasmasını boynuna geçirenler.  Annemin söylediği “SİLKMEK” kelimesinin TÜRK DİL KURUMU’nda karşılığı da aynı aslında… SİLKMEK kelimesi anlamı aynen şudur; 1) bir şeyi silerek tozdan temizlemek; 2) tkz. dövmek, hırpalamak.
1- Yaklaşık 10 gündür isim verme cesaretinde bulunamayan Korkaklar yazdı arkamdan ya da yazmaya çalıştılar… Hatta sosyal medyada kıvırmaya başladılar… Sustum… Ben Sustukça onlar daha çok yalan, dolan ve iftira kampanyası başlattılar.
2- Siyasi görüşüm üzerinden vurmaya çalıştılar. Sustum…
3- Ajans AHA isimli İnternet Haber sitem onların İFTİRALARINA göre ‘YALAN HABER’ için kapandı dediler. Sustum… Hatta o kadar ileri gittiler ki Tecavüzcü iftirasını üzerime yapıştırmaya çalışırken İSTİSMARCI, SÜBYANCI SAPIK HASAN BÖLÜKBAŞ’ını SUÇSUZ göstermeye çalıştılar. Sustum… Çünkü beni bilen biliyor, bilmeyende öğrenir dedim. Açıkçası ben o kadar rahatım ki; kimseye kendimi anlatma zorunluluğuna dahi girmiyorum.
İşte bu hakkımda karalama yapmaya çalışan zihniyetin yalan haberlerini ortaya çıkardım. Aksaray Belediyesi’nin Tasarruf Ettiği Yalanını paylaşan Yandaş Basına “YALAN SÖYLÜYORSUNUZ, HALKIN KANDIRMAYIN” dedim. Bu haberimin ardından kendini bilmez şizofren beni partime şikayet etti. Sustum. 
Kardeşim Mehmet Ali yandaş basın kuruluşunda radyo programcısı olarak çalışırken, Yandaş Basının YALAN HABERİNİ ortaya çıkardığım için kardeşim işten atıldı. Sustum…
4- Sosyal Medya üzerinden 3-5 angut tarafından Kadınlara şiddet gösterdiğim iddialarına yer vererek beni sindirmeye çalıştılar. Sustum…
5- Hakkımda Tazminat Ödediğimi iddia ettiler. Sustum…
Ama, biz TÜRK TOPLUMUNDA Namus kavramı oldumu karşında BABANDA olsa susamazsın… Namusuma kadar dil uzattılar. İşte o zaman patlarım. Şimdi bu asalakların iftiralarına tek tek cevap veririm
Size Yazdırma Zevkini Yaşatmam
1- Hakkımda yazı yazanlar, arkamdan iş çeviren işte o Kadro… TESCİLLİ HIRSIZ, SÜBYANCI SAPIK, RESMİ EVRAKTA SAHTE İMZA ATAN, KENDİNE POLİS SÜSÜ VEREN KELEPÇECİ, KANUN ÖNÜNDE İFTİRACI ve İMTİYAZ SAĞLAMAK AMAÇLI SAPIKLIK YAPAN.

2- Ben Onurlu ve Gurur duyduğum CUMHURİYET HALK PARTİSİ’nin Aksaray Üyesiyim. Gençlik Kolları Başkanlığını yaptığım partimin her kademesinde görev verildiği sürece de partimin verdiği hiçbir görevden kaçmayarak yaparım. 

3- Ajans AHA İnternet Haber Sitemiz “HAKİM KARARINA 2 KERE UYMADIĞIMIZ İDDİASI İLE KAPATILDI. TEBLİĞ BİLE EDİLMEDEN” Bu konuda hukuki mücadelemiz devam ediyor.
4- Belki birçok okurum, takipçim bu konuda bana tepki gösterebilir. Ancak okuyacağınız tırnak içerisinde yazılı yazıyı çok dikkatli okuyun… “HAYATIMDA HİÇBİR ZAMAN KADINA ŞİDDETE KARŞI olduğum konusunda bir tek kelime dahi etmedim. Bunu yakın çevrem çok iyi bilir. Kadına Şiddete Karşıyım deyip de ikiyüzlülük yapmadım.” Bu düşüncem Kadınlara şiddet uygulayın olarak da algılanmasın. Hakkımda kadına şiddete yönelik 1 tane devam eden mahkemem var. Geçmişte ise 4 ayrı mahkemem oldu. 1’inden Beraat ettim. 1’inden 1 yıl önce, birisi 6 yıl önce ve son olarak diğeri 17 yaşımda iken para cezaları aldım. 
5- Aksaray Cumhuriyet Savcılığınca 49 tane dosyam var. 1 dosya da İzmit Körfez Cumhuriyet Savcılığında var. İzmit’teki dosyadan sanık olarak yargılandım ve Beraat ettim. 49 dosyanın birçoğu eski dosya. Şuan için 2’si İstinaf Mahkemesinde, 8’i Müşteki 9’u Sanık olarak yargılanmamın devam ettiği 17 tane devam mahkemem var. Sanık olarak yargılanmamın devam ettiği 9 mahkememin 1’si kavga, 8’i yaptığım haberler ve köşe yazıları. Yargılama süreci devam ettiği için mahkemeler konusunda bilgi veremeyeceğim. Ancak BERAAT etsem de, Ceza da Alsam bunu açık yüreklilikle çekinmeden açıklayacağım. 14 Mayıs 2020 tarihi itibari ile. Hakkımda açılan hiçbir dava için gocunmuyorum. 
Ve şuan için hiçbir biten hiçbir dosya için Tazminat ödemedim. 
Ve 6’ıncı sınıfa giden bir oğlum, 5 yaşında olan bir kızımın, ailemin ve yakın çevremin başını yere eğdirecek bir tane HIRSIZLIK, TECAVÜZ, İMTİYAZ SAĞLAMA, TERÖR, UYUŞTURUCU, KADIN PAZARLAMA, KİŞİ HÜVİYETİNİ YOKSUN BIRAKMA, ÇETE gibi yüz kızartıcı suçum yok. 
Hakkımızda İFTİRA ile SÜBYANCI SAPIK SEVİCİLERİ tarafından başlatılan karalama kampanyasına ilk ve son kez karşılık verirken, o beyinciklere de kendimiz hakkında çıkacak haberleri yazdırma zevkini  tattırmayacağız. O yüzden bu köşemde de kendimi yazdım. 
Bizler Ajans AHA’ya kurduğumuzda GERÇEK’ten TARAFLI, AYKIRI, SANSÜRSÜZ HABERİN Adresi dedik. Bu yüzden de bu köşede de kendimizi yazdık.
Önümüzdeki süreçte bizlere cephe alan Kadroyu SANSÜRSÜZ ŞEKİLDE tek tek İSİM Vererek YAYINLAYACAĞIZ…

2020-05-14 02:43:26

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Silksinler Senin Ezikliğini

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.