Sanki Kendileri Sütten Çıkma Ak Kaşık

Özel Haber: Armağan ŞEN

Dün Türkiye Büyük Millet Meclisinde basın toplantısı düzenleyen CHP Aksaray İl Başkanı Ali Abbas Ertürk Aksaray’a yıllardır AKP iktidarı tarafından söz verilip yapılmayan sorunları meclis gündemine taşıdı. Konuşmasına Aksaray’ın tarihi eserlerini ve doğal güzelliklerini anlatarak başlayan Ertürk devamında yeraltı su sorununu çözecek Kızılırmak suyunun bir türlü Aksaray’a getirilmediğini, musluklardan içilebilir bir su akmadığını, şehrin temiz bir içme suyuna hasret kaldığını, insanların sağlığını emanet ettiği hastanenin, sanayinin ve çöp arıtma tesisinin içine yapıldığını, ölüm yoluna dönen Ortaköy yolunun 10 yıldır yapılamadığını dile getirdi. Ertürk, “Aksaray AK Parti hükümetine hep yüzde 75 oy verdi, AK Parti hükümeti Aksaray’a sadece boş vaatler verdi” dedi.

Türkiye Büyük Millet Meclisinde basın toplantısı düzenleyen CHP Aksaray İl Başkanı Ali Abbas Ertürk’ün yanında geçtiğimiz Ekim ayında mastürbasyon video görüntüleri yayınlanan CHP’li Belediye Başkanı Tahsin Çelik’te yer aldı.

Siz Ne Kadar Dürüstsünüz!!!

Meclis Kürsüsünde mastürbasyon video görüntüleri yayınlanan CHP’li Belediye Başkanı Tahsin Çelik’in de bulunduğu basın açıklamasında AKP İktidarının Aksaray için söz veripte yapmadıklarını dile getiren CHP Aksaray İl Başkanı Ali Abbas Ertürk yanında getirdiği maket uçak ve treni TBMM müzesine hediye etmek istediğini ifade etti.

CHP İl Başkanı Ertürk AKP’yi eleştirirken yanıbaşında bulundurduğu ve mastürbasyon videoları ile gündem olan Yeşiltepe Belde Belediye Başkanı Tahsin Çelik’in belde de ayrım yaparak hizmet yaptığını görmemezlikten gelmesi kamuoyu tarafından CHP’li Ertürk’e “Siz Ne Kadar Dürüstsünüz” sorusu soruldu.

Başta Yeşiltepe Belde Belediye Başkanı Tahsin Çelik’in kendi evi olmak üzere yandaşının evinin kapısına kadar kilitli parke taş döşenirken, Muhalefet Seçmenin sokağının dahi çamur içinde yer aldığını Aksaray Son Dakika haber merkezi olarak dile getirmiştik.

Yine mastürbasyon videoları ile gündem olan Yeşiltepe Belde Belediye Başkanı Tahsin Çelik’in Belediye’ye ait arsayı kendi çıkarları doğrultusunda kullandığını Aksaray Son Dakika haber merkezi olarak belgeleri ile ispatladık.

CHP’li Belediye Başkanı Tahsin Çelik’in Evi’nin Önü

 

Muhalefet Seçmenin Evinin Yolu

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Tutamayacağımız Sözü Vermeyiz

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 1 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?