Reklam Sektörünün Parlayan Yıldızı DNZ Medya

Özel Haber: Armağan ŞEN

Sosyal medya başta olmak üzere özellikle pandemi döneminde internet alışverişlerinin artması ile üreticilerin yeni gözbebeği ise web medya oldu.

Gelişen teknoloji ile ürünlerini internet pazarında bulunduğu şehirden, ülkesinde hatta bu ürün yelpazesini daha da geniş tutarak dünyaya ulaştırmak isteyen üreticilerin yardımına Web Medya sektörü yetişmeye çalışıyor.

Güvenirliliğin en üst seviyede olduğu ve maliyetin az, kazancın ise yatırıma oranla daha yüksek olduğu Web Medya da Aksaray’da yeni bir soluk getiren DNZ Medya ve Danışmanlık işletmecisi Büşra Nur Yıldırım sektördeki bilgi ve birikimini Web medya’yı tercih eden üreticilerin kazancına kazanç katmaya devam ediyor.

 

İlimizde kısa süre önce açılan daha önce Türkiye’nin çeşitli illerinde Medya ve Danışmanlık hizmetleri sunan DNZ Medya ve Danışmanlık işletmecisi Büşra Nur Yıldırım Aksaray Son Dakika (ASD) Haber Merkezine yaptığı açıklamada; “DNZ Medya ve Danışmanlık olarak Web tasarım, Grafik Tasarım, İnstagram ve Facebook Reklamları, Youtube ve Tiktok Reklamları, Google Reklamları, Profesyonel Reklam Filmi Çekimleri, SMS ve E-mail Marketing, Marka Yönetimi ve Tanıtımı gibi hizmetler vermekteyiz. Malumunuz internet kuşağının yaşandığı dönemde internetin önemini ve özellikle üreticiler, müşteri portföyünü artırmak isteyenler için internet kaçınılmaz bir fırsat.

DNZ Medya ve Danışmanlık olarak üreticilerin nerede ve hangi alanda reklam tanıtım yapmalarından bu çalışmalarını hazırlamaya kadar birçok fikir sunarak çalışmaya başlıyoruz. DNZ Medya ve Danışmanlıkla çalışmak isteyenler 0536 021 25 07 numaradan ulaşarak bilgiler alabilirler” şeklinde konuştu.

 

“Cümle Aleme Reklam Ediyoruz”

“Cümle aleme reklam ediyoruz” sloganı ile yola çıkan DNZ Medya ve Danışmanlık işletmecisi Büşra Nur Yıldırım; “İşimiz reklam ve kullandığımız slogan ile işimize verdiğimiz önemi ve gerçekliliğini bu cümle ile anlatabilirdik. Artık reklam ve tanıtımın öneminin her geçen gün arttığı dönemde esnaf ve üreticilerimizi cümle aleme reklam etmeye hazırız. Bu nedenle dijitaldeki gücünüz DNZ Medya ve Danışmanlık olsun ” dedi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Ayşe Alp’e Bir Şok Daha

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?