a

Öğrencisi İle Gönül İlişkisi Yaşamış

Hâlâ dershanecilik adı altında eğitim veren ve ev açan Teröristlere yönelik 28 Haziran 2021 günü Aksaray merkezli (3) ilde eş zamanlı operasyon düzenlenmiş 21 şahıs yakalanmıştı. 

Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü TEM Şube Müdürlüğü tarafından gerçekleşen operasyon kapsamında Gülen Cemaati FETÖ-PDY Silahlı Terör Örgütüne ait çok sayıda örgütsel doküman ve materyallerin ele geçirildi.
""
Operasyonda yakalanan ve adli makamlara sevk edilen 21 şüpheliden 10 şahıs Adli Kontrolce, 6 şüpheli emniyet ifadesinin ardından serbest bırakılırken 5 terörist ise tutuklanarak Aksaray T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna gönderildi.

Karısı Yüzüne Tükürdü
Operasyon sonrasında gözaltına alınan ve daha sonra tutuklanan FETÖ – PDY Silahlı Terör Örgütü üyesi Yahya K. ile birlikte diğer zanlılar TEM ekipleri tarafından ifadesi alınmak üzere adliyeye getirildi. Bu sırada adliyeye gelen eşi Ü.K., terör örgütü üyesi Yahya K.’nin yüzüne tükürdükten sonra adliyeden ayrıldı.
""
Öğrencisi İle Gönül İlişkisi Yaşadı
Tutuklu yargılanmak üzere cezaevine gönderilen terörist Yahya K. Hakkında Aksaray Son Dakika Haber Merkezinden Armağan Şen çarpıcı detaylara ulaştı.
Yahya K. Terör örgütünün inleri olan ‘Işık Evleri’ adı altında ev açtığı burada öğrencilere ders verdiği öğrenildi.
Sözde eğitim veren gözü dönmüş terörist örgütün ‘Işık Evleri’ olarak adlandırılan örgüt karargahında ders verdiği sırada 19-20 yaşlarda genç bir kız öğrencisi ile de gönül ilişki yaşadığı iddia edildi. Yahya K.’nin eşi Ü.K. İse iddialara göre bu nedenle yüzüne tükürdüğü iddialar arasında yer alıyor. ÖZEL HABER: Armağan ŞEN – AKSARAY SON DAKİKA

2021-07-16 12:03:45

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Aksaray’da Eğlence Merkezinde Kız Çocuğuna Taciz İddiası

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi