MHP’li Çölkesen’den 23 Nisan Mesajı

 Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray İl Başkanı MustafaÇölkesen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 101. Yıldönümünedeniyle kutlama mesajı yayınladı.

""

MHP Aksaray İl Başkanı Mustafa Çölkesen yaptığı yazılıaçıklamada şu ifadelere yer verdi; "Millet olarak Türkiye Büyük MilletMeclisi’nin açılışının 101.yılını coşku ile kutluyoruz. Tüm dünyaya örnek olanbu günde artık dünya milletleri de Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklarahediye ettiği bu mutlu güne katılarak sevinçlerine ortak olmaktadırlar. 

""

Esaretiasla kabul etmeyen milletimiz cesaretiyle, bağımsızlığa olan inancıyla, tümdünyaya örnek olacak kurtuluş mücadelesini vererek kurduğu TürkiyeCumhuriyetini, her alanda yapılan yeniliklerle güçlü ve büyük bir ülke konumunataşımıştır. Cumhuriyetimizin en önemli kuruluş felsefesi olan ‘EgemenlikKayıtsız Şartsız Milletindir’ sözünün anlam ve önemini çok iyi kavramış bir milletolarak, gelecek nesillerimize daha modern bir Türkiye bırakacağımızdan hiçşüphe yoktur.

""

 Milletimize ve yarının büyükleri olacak çocuklarımıza karşı entemel görevimiz bu olmalıdır. Bu duygularla Cumhuriyetimizin Kurucusu GaziMustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere vatan savunmasında şehit olan tümkahramanlarımızı rahmet ve dualarla anıyor, başta çocuklarımız olmak üzere tümhalkımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum" dedi.Haber: Armağan ŞEN – AKSARAY SON DAKİKA

2021-04-23 13:44:40

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

CHP Atatürk Anıtına Çelenk Bıraktı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?