Memleket Partisi Sultanhanı İlçe Teşkilatı Açıldı

Haber: Büşra Nur YILDIRIM

Muharrem İnce’nin Genel Başkanlığını yaptığı Memleket Partisi, Aksaray İl Başkanlığı teşkilatlanma çalışmalarına hız kazandırdı. Önceki gün Sultanhanı ilçe teşkilatının açılması ile birlikte Memleket Partisi Sultanhanı İlçe Başkanı Adnan Menderes Küçük atandı.

Memleket Partisi Sultanhanı İlçe teşkilatı açılışına Aksaray İl başkanı Murat Kavallı, Sultanhanı İlçe Başkanı Adnan Menderes Küçük, il, merkez ilçe ve Sultanhanı İlçe yöneticileri, gençlik ve kadın kolları yönetimi, parti üyeleri katıldı. Memleket Partisi Sultanhanı İlçe teşkilatı açılışında konuşma yapan İl Başkanı Murat Kavallı; “Genel başkanımız Muharrem İnce’nin liderliğinde kurulan Memleket Partisi’ni Aksaray’da teşkilatlanma çalışmalarını hızlandırarak ilçelerimizde teşkilatımızı kurmaya devam ediyoruz.  Biz, büyük bir yükü omuzlarımızda hissediyoruz. O yük gençlerimizin geleceğidir. Biz siyasi rant elde etmek için bu işi yapmıyoruz. Bizim ilkelerimiz var, omurgamız var. Herkesi kucaklarız ama ilkelerimiz Türkiye’nin bekası için önemli.

 

Atatürk’le problemi olanı istemiyoruz. Doğaya, çevreye saygı duymayanı, istemiyoruz. Kadına şiddeti yüksek sesle kınamayanı, terörün her türlüsünü kınamayanı istemiyoruz. Bizim partimizde din, dil, ırk, mezhep ayrımcılığı yok, ayrımcılık yapanı istemiyoruz. Rant elde etmek için siyaseti kullananları istemiyoruz. Biz Türkiye’nin çıkış yoluyuz. Memleket partisi olarak 50+1’i hedefliyoruz. Biz herkesi, Türkiye’nin her köşesini kimseyi ayırt etmeden kucaklayan bir partiyiz. Sadece belli illeri ve ilçeleri değil, inşallah parti olarak sokak sokak, köy köy, mahalle mahalle çalışacağız. Memlekete adaleti biz getireceğiz. Teraziye her zaman vicdanı koyacağız. Bizim sloganımız bu, MAVİ: Memleket, Adalet, Vicdan, İşsize İş. Bu sloganın peşinde Türkiye’de ve Aksaray’da birinci olacağız. Bundan hiç kuşkunuz olmasın. Ne diyoruz, ne Cumhur, ne Millet, tek yok Memleket” dedi.

 

Memleket Partisi Sultanhanı İlçe Başkanı Adnan Menderes Küçük ise yaptığı açıklamada; “Sultanhanı ilçemizde partimizin yükünü yüklemek ve yönetimdeki arkadaşlarımızla birlikte çalışarak Sultahanı’ndan Partimizi birinci parti çıkaracağız. Ülkemiz için koşturan, gençlerimiz için durmadan çalışan bir Genel Başkanımız var. Umudumuz var, umudun adı Muharrem İnce. Umudun adı Memleket Partisidir” ifadesine yer verdi.

Memleket Partisi Sultanhanı İlçe teşkilatının açılışının ardından partililer, Sultanhanı ilçesinde esnaf ziyaretlerinde bulunarak vatandaşların dertlerini, sıkıntılarını dinledi. Vatandaşların genel olarak ekonomiden yakınması dikkat çekerken, partililer vatandaşlara ise Memleket Partisi iktidarında ekonomik sıkıntıların biteceği ve bu konuda parti genel merkezinin projelerinin önümüzdeki günlerde açıklanacağını ifade ettiler.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

MHP’den 11 Aday Adayı Bahçeli’nin Talimatını Bekliyor

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?