Mahşeri Kalabalıkmışşşşş!!!….

Pazar Günü AKP kanadı için mitinge gelerek destek isteyen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun mitinginde fiyaskoları saymakla bitmez.
Miting öncesinde basın için yer ayrılmazken, basın emekçileri büyük zorluklar yaşadı. 
Bir kısım basın emekçileri AKP teşkilatını protesto ederek miting alanını terk etti.
Hatta şahsım,Devlet Memuru olan Öğretmenevi Müdür yardımcısı AKP’nin partizanı Arif Apari tarafından gerek sözlü gerekse fiziksel saldırıya dahi uğradım.
Hatta miting alanı o kadar amatörce idi ki; erkekler ile kadınlar deyim yerindeyse iç içe dinlediler. 
Bütün bu fiyaskoların ardından ömründe ilk defa Aksaray’da miting gören AKP Aksaray Belediye Başkan adayı Evren Dinçer’in sözleri kulağımda çınlıyor hâlâ; “Bu Mahşeri Kalabalık….” Diyen o sözlerini şuan yazarken bile gülüyorum…
Yıllardır Aksaray’dan uzak kalan, okul hayatı dışında devlet memurluğu yapan AKP Aksaray Belediye Başkan adayı Evren Dinçer’in Pazar günkü mitinge katılanları gözünde o kadar büyütmüş olacak ki; “Mahşeri Kalabalık” diyebiliyor.
AKP Adayı Dinçer keşke daha önce AKP mitinglerine baksaydı bu cümleyi kurmaktan belki de utanır ve kendini gülünç duruma düşürmezdi.
Gerçi Aksaray’ı tam bilmeyen bir aday partisinin mitingini nasıl bilir o da bir koskoca soru işareti.

KABAHAT MHP’NİN

 Geçtiğimiz hafta ilimize gelerek aynı alanda miting yapan MHP Lideri Bahçeli’nin mitingini gördün mü acaba Dinçer?
Hayatı okul dışında devlet memurluğu ile geçen AKP Adayı Evren Dinçer’in bu durumuna çok görmüyorum. 
Kabahat MHP’lilerin…

MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, MHP Aksaray İl Başkanı Mustafa Çölkesen, MHP Kadın Kolları Başkanı Nermin Fidan, MHP Adayı Sefer Alkan, Belediye Meclis üyeleri Ramazan Yılmaz, Avni Arı, Tamer Kargın, Murat Gün, İl Genel Meclis üyesi adayları Halil Demiray, Cavit Çıtak, Meriç Keskin,  ve daha ismini sayamadığım değerli MHP’li büyüklerim…Esnaf Bülent Gülüm…. 
Sözüm size…
İnsan bir düşünür; AKP Adayı Evren Dinçer Aksaray’a uzun yıllardan sonra ilk defa geldi… bu adam hiç ömründe Aksaray’da bir miting gördü mü? 
Diye bir düşünseniz. Cumhur İttifakı kanadının diğer adayı AKP Aksaray Belediye Başkan adayı Dinçer’i mitinginize davet etseniz olmaz mıydı?
Gelipte o gün Türkmen Beyi Devlet Bahçeli’nin mitingini izletmiş olsaydınız AKP Aksaray Belediye Başkan adayı Dinçer’e Pazar günü akşam Dinçer’de konuşmasında “Mahşeri Kalabalık” demezdi…
Ahhhh MHP Ahhhh….

Mahşeri Kalabalığı olan var olmayan var. Gören var görmeyen var.
Rehavete kapılma MHP…
Çalışmalarını titizlikle devam et MHP….
Son hafta yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin. Artık bir fiyaskoya sebebiyet verme MHP….
Hadi Hayırlı Olsun MHP…
Hadi Hayırlı Olsun Sefer Alkan….
Açın sandıkları 31 Mart akşamı…
Sefer Sizden Zafer Allah’tan….

2019-03-26 14:50:42

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

İYİ Parti Çalışsın!!!

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?