a

Korona Tedbirleri Kimin Umurunda

Küresel Korona Virüs salgınında Aksaray’ın Kırmızı alarmda olduğu bugünlerde bazılarının bu durum hiç umurunda bile değil. Korona kuralları kime geçerli?

""
""
Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan Korona Virüs haritasında Aksaray’ın kırmızı bölgede olmasından dolayı birçok esnaf aylardır zorunlu olarak kapatılırken, bu durumdan ders çıkarmayan bazı vurdum duymazlar ise Miraç Kandilinde bir araya geldiler.
Onlarca arabanın park edildiği, bir binanın bütün odalarının ışıklarının yandığı yerde kaç kişi olduğu ise merak konusu oldu.
""
Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu öncülüğünde yetkililer tedbirleri artırırken, bu tedbirleri görmezden gelen adeta Korona Virüse davetiye çıkarmak isteyenler ise bir arada oldu. Aksaray Merkez Ervah Kabristanlığı karşısında bulunan Somuncubaba İlim ve Kültür Vakfı adı verilen yerde onlarca kişi Miraç Kandilinde bir araya geldiler. 
Duyarlı yurttaşlar bu durumu fotoğraflayarak haber merkezimizin WhatsApp ihbar hattına ulaştırdılar.
Yetkililerin bu vakıf hakkında işlem yapıp yapmayacağı ise bir başka merak konusu oldu. Özel Haber: Armağan ŞEN – AKSARAY SON DAKİKA

2021-03-10 22:42:40

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Aksaray Koruma Güvenlik’ten Kandil Mesajı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi