Kaşlı Çağrıda Bulundu Beyaz Sayfada Görüşmek Dileğiyle

MHP Aksaray Milletvekilimiz Ramazan Kaşlı Aksaray’ınKoronavirüs Haritasında yer alan Yüksek Riskli olmasına dikkat çekerektedbirler konusunda vatandaşlara çağrıda bulundu.

""

MHP Aksaray Milletvekilimiz Ramazan Kaşlı yaptığı açıklamadaşu ifadelere yer verdi; “İllerimiz risk değerlendirmekriterlerine göre 4 kategoriye ayrılmış durumda. Düşük riskli (mavi), ortariskli (sarı), yüksek riskli (turuncu) ve çok yüksek riskli (kırmızı) olarakkategoriler belirlenmiştir.

Covit-19 vaka sayılarında #Aksaray ilimiz maalesef en yüksekriskli (Kırmızı) katagoridedir. Buna göre normalleşme adımları AksarayValiliğimizce alınan  kararlardoğrultusunda uygulamaya başlanarak tedbirli ve kademeli normalleşme sürecinegeçilmiştir.

""

Hastalıktan kurtulmak bizim elimizde. Tedbirlere uymak tekçözüm. Kalabalık ortamlardan, misafirliklerden uzak duralım.

Maske, mesafe ve temizlik olmazsa olmazımız.  En önemli hususlardan birisi de aşı sırasıgelen vatandaşlarımızın ihmal etmeden aşı olmasıdır. Normalleşme istiyorsak,sabırla ve titizlikle tedbirlere ve İl Valiliğimizin almış olduğu kararlarauyalım.  En büyük sorumlulukbizlerde.  Lütfen, kendimizi vesevdiklerimizi ihmale kurban vermeyelim.

Mavi sayfada hatta beyaz sayfada görüşmek dileğiyle.” Haber:Armağan ŞEN – AKSARAY SON DAKİKA

2021-03-05 16:10:40

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Aksaray’da Karantina Altına Alınan Mahalle Ve Sokaklarda İlk Gün

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?